Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Gyermeketek látta már vagy...

Gyermeketek látta már vagy ismeri az iskola rendőrét? A mi fiúnk nem látta még soha, csak fényképen. Kb. 3 éve van kirakva az iskola bejáratánál a faliújságra, de élőben még nem mutatkozott.

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 12:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
20. Ezeknek hiába mondod. Látod, hogy nem értik.Náluk nincs is ilyen, nem is hallottak még róla de nagyon tudják mi ez. Nálunk is van 1x láttuk eddig.
2021. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
23%
22. Szerinted, ez a kulcsszó, szerintem meg úgy mutatkozott be, hogy xy járőr. Én tényként mondom, hogy rendőr mert találkoztam vele személyesen, itt meg mindenki a saját agyszüleményét tolja, hogy "szerinte".
2021. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
85%

10! Nem keverjük. Iskolarendőr már nagyon régen van. Egyes településeken.

Iskolaőr csak most lett, azok unatkozó volt biztonsági őrök, ilyesmi. NEM rendőrök.

2021. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
17%
És ti láttátok már az iskola tüzoltóját?
2021. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
72%
Van ilyen, hogy az iskola rendőre, kb. olyan, mint az iskola iskolaorvosa, aki egy csomó helyen egy random felnőtt háziorvos a településen. Pont annyit találkoznak az iskola rendőrével is, na jó, néha lehet, hogy bemegy valami előadást tartani, meg ha balhé lenne a suliban, ő megy ki. Szóval nem ugyanaz, mint az iskolaőr!! Akinek meg gőze nincs a témához, az mi a fenének válaszol hülyeségeket??
2021. szept. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
iskola rendőre egy fura gyerekmese, amiről a tanárok szeretnek hablatyolni a szülőknek, és aki állítólag reggelente ott kószál az iskola környékén, és megállítja az autókat, ha a gyerekek át akarnak kelni az úttesten. már az én időmben is kinn volt a plakátja általánosban (majdnem 15 éve már). soha senki nem látta, de legyünk őszinték, nem is hiányzott, ha elloptak valamit, úgyis szrtak rá a tanárok, aki meg olyan hülye, hogy eléfut az autónak, az praktikusan nem egyedül jár.
2021. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!