Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A gyereketek iskolájában mi a...

A gyereketek iskolájában mi a protokoll covid (diák vagy tanár) esetén? Értesítést küldenek a helyzetről?

Figyelt kérdés
Karanténba teszik az osztályt?
2021. okt. 22. 19:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Tombol a sulikban a covid 1-6. osztályig. Tegnap beszéltem a házidokinkkal. Az összes környező suliból tucatjával hívják, csak éppen a 90% nincs hivatalosan lejelentve.
2021. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kerül karanténba az osztály automatikusan. A középső gyerekem tanítója és az ő férje is covid pozitív, ugyanúgy mentek tovább iskolába, csak helyettes pedagógus volt velük.

Nem értem. Tankerület függő az eljárás?

2021. nov. 6. 16:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy amelyik gyerek betöltötte a 12-öt, ott már nincs karantén. Ők már olthatók, tehát aki fél, oltassa magát. Pénteken 12 gyerek volt a osztályból, 3-an tuti covidosok. Kérdeztem az ofőt, válaszra sem méltat.
2021. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11es vagyok. Nálunk meghosszabították az őszi szünetet 2 nappal és az alsósoknak ( fiam is az) utána online oktatásra álltak át 2 napra. Hétfőtől elvileg már lehet menni suliba, de csak negatív tesztel. A felsősöknek is csak azzal lehetett csütörtökön.
2021. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Barátnőm épp ma mesélte hogy a 11éves lánya nem mehet utcara sem 5 napig mert egyik osztalytarsa covidos lett, suli sincs nekik, holnap ül össze a tanári kar hogy lesz e online oktatás. Ma kapta a hírt, már voltak is náluk tesztelni.
2021. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fiam barátja, 7.-es most került karanténba osztálytárs miatt 1 hétre.
2021. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, nálunk meg hallgatnak, mint a sz. a gazban. Pedig többször is kérdeztem. Szerintem az ofő lusta ezzel foglalkozni.
2021. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!