Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Èrdemes 7. osztályos gyerkőcne...

Èrdemes 7. osztályos gyerkőcnek félévtől Waldorf suliba menni?

Figyelt kérdés

Jó képességű, okos gyermek. A normál suli kikészíti, enyhén depressziós iskolakezdéskor, és mikor visszaálltak a digitális tanítás után.

Szülőként érzem, hogy nem a hagyományos iskolamodell a megfelelő a gyermekek (főleg nem az enyém) számára. Az apjával mindketten több diplomával rendelkezünk, de számunkra az a fontos, hogy érezze magát jól a gyermek. Nem pedig az, hogy a szüleit követve mindenáron diplomás legyen.

1 ismerőstől tudok érdeklődni, ezért mások tapasztalatára is kíváncsi vagyok.



2021. nov. 8. 09:37
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
100%

Nekem legjobb barátnőm jár Waldorfa én elitgimis voltam. Egyik sem egy csoda de én legalább nyugodtam mentem érettségizni. 6.ban kezdte a Waldorfot, aranyos suli meg minden de a sík hülyék és papír nélküli problémásak gyüjtőhelye. Ő lassan érő típus így került oda. Most 13.as és szenved. 12 és 13.ban már nem emberközpontúság van hanem azt verik el a gyerekeken amit ők korábban nem tanítottak meg.

Elfogult meg nem vagyok, mivel egyidősek vagyunk és kb 7/8. óta én korrepolom matekból.

2022. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!