Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Egyedülálló dolgozó szülő...

Egyedülálló dolgozó szülő hogyan oldja mwg kisgyermekének az online oktatást, ha napi 8 órában kell munkahelyen lennie?

Figyelt kérdés

Akinek nincsenek rokonai, vagy megbízható szomszédai stb.

Ha felvennék gyerekfelügyelőt az meg kirabolhatná a lakást is..



2022. szept. 20. 07:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. De miért rabolná ki a lakást...?
2022. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Az nem online iskolába járatja a gyerekét.
2022. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Tudtommal nem lesz online oktatás.
2022. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Most ebben reménykedjek 3#?

Es ha lesz? Vagy később? Hogyan készüljek erre? Mi legyen a terv?

2022. szept. 20. 09:02
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Akiket én ismerek, azok beviszik magukkal a gyereket munkahelyre, és kezébe nyomják a tabletet, azon megy az "online" oktatás. Mondjuk ők megtehetik, ők ülnek az irodában az egyik gépnél, gyerek meg a másik gépnél. Tanárok csak annyit vártak el, hogy legyél online, de nem tanítottak, hanem küldték a napi anyagot, lehessen pótolni. Tehát pl az is ott volt, akinél se kép nem volt benyomva, se nem dolgozott.


Ha "rossz" helyen dolgozol, amikor mászkálsz folyamatosan, vagy boltban, étteremben, vendéglátásban, ott fogalmam sincs. Rokon, vagy orvos kiírta a hiányzást, de sok olyan volt, hogy kikérted a gyereket covid alatt(ugye nem volt muszáj bejáratni), és akkor levizsgázott év végén(vagy év közben a dolgozatokból).

2022. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Én is gondban voltam, mikor online oktatás volt. Közszférában dolgozom, nincs home office. A nagymamám közel lakott hozzánk, így sokat vigyázott a lányomra, de egy halom szabadságom elment abban a 2 hónapban.
2022. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Délután dolgoztam, addig elvitte az apja.
2022. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Hoztam magammal a munkahelyemre, ami egyébként covid szempontjából sem veszélytelen, de ez van.
2022. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Az általános iskolák biztosítanak ügyeletet elvileg.


Nem tartom valószínűnek hogy az összes általános iskolában online oktatás lenne.

2022. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%

Mi munkaügyi központ által szervezett angol tandolyamon voltunk. Tudom, hogy nem munkahely, de ott is kötelező az ott lét 8-16-ig.


Csoporttársam minden szünetben autóval hazament a 9 (!) éves kisfiához. Egyedül volt otthon a gyerek....

2022. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!