Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Egyedülálló dolgozó szülő...

Egyedülálló dolgozó szülő hogyan oldja mwg kisgyermekének az online oktatást, ha napi 8 órában kell munkahelyen lennie?

Figyelt kérdés

Akinek nincsenek rokonai, vagy megbízható szomszédai stb.

Ha felvennék gyerekfelügyelőt az meg kirabolhatná a lakást is..



2022. szept. 20. 07:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%

passz, csak van annak a gyereknek osztálytársa vagy rokona, aki fogadja napközben, nem? de végszükség esetén költöztetni is lehet, nálunk két hónapot együtt laktak az unokatestvérek, mert a négy szülőből összesen egy tudott otthonról dolgozni...

persze neked nem megoldás kell, mert te a babysitterre is csak hisztizel, hogy kirabolná a lakást... bírom az olyan embereket, akik mindenhova bűnözést vizionálnak, de ahhoz is hülyék, hogy átgondolják a dolgot...

2022. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%

11, nekem nem az lenne a gondom a babysitterrel, hogy a lakást kirabolja, hanem hogy a bankszámlám üríti ki :)

Nem lenne értelme dolgozni, mert alig maradna pénzünk.

2022. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy, megy az ügyeletbe
2022. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%

A babysitter valóban elég drága mulatság, és kit találsz? Diákok vállalják olcsóbban, de hivatásos meg kb. 5000 ft-ot kér el egy óráért. Amúgy sajnos hallani olyat, hogy kirabolja a lakást, valóban, szóval idegent biztos nem vennék fel.

Nem valószínű, hogy lesz online oktatás, de ha mégis, akkor ki kell venni pár hét szabit, aztán ha tetszik, ha nem, otthon marad a gyerek egyedül. Én is egyedül voltam otthon már alsós koromban is. Délután meg hétvégén meg át kell nézni a dolgait, és segíteni neki.

2022. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

14, ez azért erősen attól függ, hogy hány éves az a gyerek.

Mi a 7 évest ha akarnánk se hagyhatnánk egyedül.

Szeptember végén pedig nem hiszem, hogy sokaknak több hétre való szabadságuk lenne. Főleg, hogy a legtöbb munkahelyen kötelezik, hogy az időarányost kivegyék.

2022. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

15-ös, értem én, de mit tudsz csinálni?

Van fizetetlen szabi.

És én sem hagynám otthon a 7 éves szívesen egyedül, de szükség törvényt bont. Mi is egyedül voltunk ennyi idősen, és mégis túléltük.

Egyébként felesleges ezen agyalni, mert nem lesz online oktatás.

2022. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha sehogy nem tudod megoldani, megy ügyeletbe. Ennyi.


Amúgy pont azért tartunk ott, ahol, mert mindenki megoldotta valahogy, akár a munkahelyét kockáztatva is.

2022. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy meg táppénz. Sok-sok táppénz. Hol a gyerekkel, hol saját jogon... és közben próbálsz nem éhenhalni.
2022. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Munkahelyre nem lehet gyereket bevinni. Legalábbis nálunk nem, hiába irodai munka.

Ügyelet, ha nincs más megoldás.

2022. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!