Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolatáskát vennék,de a...

Iskolatáskát vennék,de a merev falú tényleg kikezdi a gyerek hátát?

Figyelt kérdés

Herlitz-et néztem,de borzasztó a csatja.

Elsős lesz a kislányom :).


4 éves kora óta gerincproblémái vannak, 5 éves kora óta jár gyógytornára.


Milyet vegyek?


Volt,aki a gurulósat javasolta,de azt féloldalasan kell húzni,rosszabb lenne a hátának.


Jó lenne,ha linkelnétek szuper táskákat!


Természetesen ergonomikusat, könnyítettet.

Amit ma néztem, 1kg alatt van.


A lányom 7.5 évesen kezdi az iskolát. Extra sovány, gerincproblémás, autista kislány.


2023. jún. 26. 23:04
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Normálba megy,igen. Aztán majd meglátjuk, boldogul-e ott. Azt előre nem lehet tudni.
2023. jún. 28. 05:50
 22/30 anonim válasza:
Nem kezdi ki a hátát. Ez lesz a legkisebb problémája szerintem :D
2023. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Egy amúgy is fájós hátú, gerincproblémás gyereknek igenis ez is számít.

Csak az első héten lehet bemenni velük az iskolába. Utána neki kell majd vinni a hátán.

2023. júl. 6. 17:34
 24/30 anonim válasza:
De egyébként én úgy tudom, hogy 20 kg alatt vagy hogy nem is engedik iskolába. Pont ezért, hogy elbírja a táskát, az iskolával járó terheket. Miért nem valami speciális intézetbe viszed, ha autista, vagy mit írtál, már nem emlékszem.
2023. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Mert integrálható, 120 felett van az IQ-ja, 5 éves kora óta ír-olvad, és 100%-os lett az óvodában a difer tesztje.

Csak ezért.


Már nincs súlyhatár amúgy sajnos. Régen volt, igen.

2023. júl. 6. 18:21
 26/30 anonim válasza:
Hány kg?
2023. júl. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24, 30+ évvel ezelőtt is "puha szabály" volt csak a minimum súlyhatár. 40 leszek és 18 kilóval mentem elsőbe augusztusi születésű 7 évesen.
2023. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

26!

19,de soványka. Jelenleg fél cm-re kiemelkedik a gerince a hátán,valamint kint vannak a bordái,ha mozdul. Kis csontika :)

2023. júl. 6. 19:36
 29/30 anonim válasza:

Jó lesz az, ne féljél.

Írtak már erre jó alternatívát, a gurulós táskát. Azt nem kell cipelnie. Egyébként meg nem hiszem, hogy ez lesz a legnagyobb problémája

2023. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy lesz problémája. Az oviban se volt semmi. 3 éves még nem volt,amikor 2 órás fejlesztést csinált végig.

Kitartóbb,mint sok felnőtt!

2023. júl. 6. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!