Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyit fizetsz gyermeked...

Mennyit fizetsz gyermeked magántanárának?

Figyelt kérdés

Nem, nem akarok más pénztárcájában turkálni, ezért kérdezem egy anonim oldalon😉

Ha válaszolsz, írd le légyszi,

-hogy gyermeked általános vagy középiskolás-e

-pedagógus jár hozzá vagy diák, egyáltalán ki jár kihez, vagy esetleg online

-mennyi időre vonatkozik az ár

-Budapest/megyeszékhely/ város/ falu stb.

-ha van valami speckó helyzet, ami befolyásolta az árat, azt is!

Nagyon köszönöm, ha válaszolsz!



2023. szept. 12. 12:58
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

#9! Azt még elárulod, hogy a hatodikos jár-e a tanárhoz vagy a tanár hozzátok? Pedagógus az illető?

Köszönöm szépen az eddigieket, várok még válaszokat.

2023. szept. 12. 16:17
 12/34 anonim ***** válasza:
59%

Jesszusom.


Németet tanít kettőnknek 5000/óra.


Zenesuli 15 azt hiszem egy hónapra, sok óra, úszás 18/hó, szintén sok óra. Ide fogok fizetni magántanárt két órára, hogy feljöjjön egy szintet másik csoportba, 5000/óráért dolgozik.

2023. szept. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
#12! A "Jesszusom" mire vonatkozik?
2023. szept. 12. 19:21
 14/34 anonim ***** válasza:

9-es vagyok,pedagógus, matematika fizika szakos tanár

Egyik sem, online vannak a korrepetálások

2023. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Tavalyi helyzetet és árakat írok:

Kisgimis, hatosztályosban a gyerekem (top suli)- tavaly direkt felvételi előkészítő fókusszal volt heti 1 alkalommal 1,5-2 óra matek, főleg hétvégén, online.

3.500 Ft volt óránként, soha az életben nem láttam a tanárt (nem is budapesti volt, de online tökmindegy)-a felvételi sikeres lett, az ország legjobb sulijába került.

Nagyon, de nagyon kedvező ár volt ez már tavaly ilyenkor is.

2023. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
59%

Remélem nem baj, ha tanárként írok.

Én tavaly 3500Ft/60 perc áron tartottam online emelt érettségi felkészítést, végzős egyetemistaként. Most diplomás, középiskolában dolgozó tanárként már többet fogok kérni ugyanezért.

2023. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

#16! Nem, mostmár elárulom, én is magántanár vagyok, azért kérdeztem. Most emeltem árat, és még így is az átlag árak alján vagyok a tanárkereső oldalakon hirdetőkhöz viszonyítva. Minőségben viszont nagyon nem az alján vagyok, nagyon jó eredményeim vannak az elmúlt 20 évből. Idén több szülő is kiakadt azon, hogy emeltem, volt, aki "fel is mondott". Én nem gondoltam, hogy valami pofátlanul nagy összeget kérnék, de mivel már évek óta nem hirdettem, csak ajánlások útján is teltház volt, megnéztem a hirdető oldalakat. Ott láttam, amit írtam. Annyira abszurd volt az egész, hogy már kezdtem elhinni hogy én őrültem meg, biztos kamu az összes hirdetés és valójában olcsóbban dolgoznak, annyira nekem estek a szülők 🤣 Szóval kíváncsi voltam, mi az igazság, ezért kérdeztem az érintettektől, de ahogy vártam, igazam lett. Simán csak hülyének néznek 🤷🏼‍♀️

Köszönök minden eddigi választ továbbra is várok, attól függetlenül, hogy "felfedtem magam".😁

2023. szept. 13. 22:53
 18/34 anonim ***** válasza:
23%

Nem hülyének néznek, hanem csak area gondolnak, hogy 5-10 éve mennyi volt. Gyerekem egyik tanár most emel 8ról 10ezerre, a másik már szólt, hogy januárba emel 10500tól 12re.

Mondták, hogy remélik maradunk, de mégértik, ha nem fér bele. Szerencsére nekünk nrm okoz gondot.

2023. szept. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
55%

Én úgy gondolom, ha van eredmény, a gyereknek nem nyűg a plusz óra, tehát érdekes és érti, szereti a tanárt, aki a foglalkozást tartja, az bármennyi pénzt megér.


Szégyen ahogyan alul vannak értékelve a pedagógusok, pedig igazából a gyerekeink életét ti alapozzátok meg, szóval én itt is hálásan köszönöm, hogy vagytok(és sosem felejtem el a covidos otthontanulós időszakot)


9-es voltam

2023. szept. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem okozott gondot a covidos otthantulósdi, a gyerek egy év alatt két évnyi anyagot vett át velem és alig dolgozott rajta, azóta is kitűnő, mert itthon tanulunk, a tanárai rosszak.


Szerintem 3000/óra a korrekt általánosban, gimiben mehet 3500/4000, engem 4500/óráért korrepetáltak tavaly matek 2ből egyetemen egyszer(többre nem volt szükség).


Ehhez képest a kisgyerekek oktatása nudli anyagra lófütty, max a motivációjuk nincs meg.


5000nél tuti nem fizetnék többet, semmire és ez az ár nyelvre vonatkozik meg egyetemi szintű anyagra, de akkor már inkább kiscsoportos nyelviskola.


18as nem normális, remélem valami luxushely, milestone vagy anyanyelvi magántanár. Ennyiért a szakelőadók tartanak órát egyetemeken.


Kérdezőnek: azért vannak nálad sokan, mert 500-1000 ft is számít, a sok egyforma áras tanár nem kell senkinek.

2023. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!