Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Meg kérdezik ezt az iskolában...

Meg kérdezik ezt az iskolában a gyerektől?

Figyelt kérdés
Hogy mivel foglalkoznak a szülei?
2023. szept. 30. 14:41
1 2
 1/18 babyboom567 ***** válasza:
94%
persze
2023. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Minimum 3 nyelven kell majd elmondja a különböző órák keretein belül...
2023. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1es tényleg?
2023. szept. 30. 15:08
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Igen meg.

Nálunk pl van ilyen üzenő füzet, annak az első lapján van beragasztva egy infó oldal. Ott is fel kellett tüntetni anya/apa foglalkozását.


Nem tudom minek ez az infó nekik, de most is így van és 20éve is így volt a nagyobbik lányomnál.

2023. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk nem kérdezték. Max nyelvórán nyelvgyakorlaton. A én compliance coordinator vagyok, ezt senki nem tudja, hogy mi. Még én sem. A gyereknek próbáltam elmagyarázni, hogy ellenőrizzük azt, hogy az szerződéseket megfelelően kezelik-e. A gyerek nem igazán értette, mondta is angolórán, hogy anyukám biztonsági őr.
2023. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezik a legtöbb helyen (legalábbis amiket én ismerek iskolákat ott megkérdezik). Ráadásul ez nem szenzitív adat, nyugodtan megkérdezhetik, részben statisztika miatt, de amúgy is szokott téma lenni, hogy egyes foglalkozások mit csinálnak, akkor is szóbakerül a szülők foglalkozása is. Nálunk már óvoda nagycsoportban is tudniuk kellett a saját adataik (név, cím, születési hely) mellett a szülők teljes nevét, foglalkozását 🤷🏼‍♀️.
2023. szept. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És ezt az iskolában le is ellenőrzik hogy a szülő valóban ezzel foglalkozik vagy csak a statisztika miatt?
2023. szept. 30. 15:35
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Hát nálunk kérték a munkahelyi elerhetoseget is...

Amúgy miért probléma elmodnani, mivel foglalkozol?

2023. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát mert ez nem "hagyományos,,munka..

Nem a testemből élek ha valaki erre gondol.

2023. szept. 30. 16:42
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk nem kérdezték, ha kérdezik én mindig azt írom be, hogy vállalkozó.
2023. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!