Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Gimnáziumi tanár tehet olyat...

Gimnáziumi tanár tehet olyat hogy megkér egy lábrázós gyereket, hogy óra alatt ne rázza a lábát?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
Igen tehet, ha ezzel zavarja az órát
ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha van róla papírja, akkor nem, amíg nincs papír, nincs szindróma.

Mutassa be a hivatalos igazolást.

ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Az fel sem merül, hogy beszélgessen vele, mitől feszült esetleg, szüksége van-e segítségre. Abba ugye hoszabban bele kellene nézni, arra nincs idő.
ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Persze, kérni lehet. Más kérdés, hogy csak rossz szokás miatt csinálja, vagy valamilyen állapot tünete a lábrázás, amiről nem tehet
ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Én is lábrázós voltam, mostmár kevésbé fordul elő, de kevesebbet is ülök.

Volt hogy rámszóltak, de az iskolában ritkán, mivel ott kit zavarna és hogyan? Hangtalan többnyire, ha szimpla széken ülsz nem nagyon érint mást.

Egyébként nem akaratlagos, szóval ha kérésre abba is hagytam, sokszor újrakezdődött.

Olyan helyzetben volt hogy szóltak mikor nézőtéren összekapcsolt székek voltak.

Szóval szólhat, de lehet hogy nem ér vele sokat, azon kívül hogy ezzel is tovább stresszeli a gyereket és még jobban fogja csinálni.

ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Kérni bármit lehet, de felesleges ès logkiàtlan. Sokan könnyebben figyelnek, ha közben mozognak.
ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
Inkább annak van értelme, hogy átülnek úgy a gyerekek, hogy senkit se zavarjon. Vagy persze van, aki abba tudja hagyni.
ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
5ös akkor te mindig külön ültél? mert a padtársat és a körülötte ülőket, meg bizony a tanárt is rettenetesen zavarja
ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam mindig első padba ült a legszélére. Ott kevésbé tűnt fel. Volt, hogy szóltak neki. Mondta, hogy csak akkor tud leállni vele, ha csak azt figyeli. Aztán leszoktak róla, hogy kérdezgessék, miért csinálja.
ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xp ali ***** válasza:
Tehet. Én is megkérném vagy hátra ültetném mert idegesítene.
tegnap 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!