Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tegyek? (Szokásos általáno...

Mit tegyek? (Szokásos általános kamaszgondok. )

Figyelt kérdés

Szóval az osztályomban három csapatra oszlanak a lányok. Nekem ebből kettő fontos. Az a gondom, hogy én e között a két csoport között állok középen, és lassan megőrülök. Az egyikben két lány, mondjuk X meg Y szeret engem, és én is őket. Viszont van egy Z, akit annyira-annyira-annyira utálok, hogy leírni nem lehet. X-et tényleg nagyon szeretem, de Y-nal kétségeim vannak, mert nagyon érdekes a stílusa, és bár tudom, hogy alapból ilyen, egyre nehezebben viselem el. Ehhez a csoporthoz tartozik még egy fiú, akit nem különösebben bírok. A másik csoport, a menők. Ők nagyon utálják az előbbieket, Y-on kívül. Engem viszonylag bírnak, már amelyik. És a fiúk is velük lógnak, és ők ismerik az egész várost. És idegesít, hogy én senkit sem ismerek, akikről beszélnek, ők meg ha egy új ember kerül "megbeszélésre" véletlenül pont szinte mindenki ismeri. (Nálunk most van egy nagyon divatos sportág, és főként onnan is, stb.) Már napközben kb. nem tudom mit csináljak az iskolába, hová menjek, hová üljek beszélgetni. A második csoportot én bírnám, csak nagyon kis határozatlan vagyok, és sosem merek beleszólni amit beszélnek, stb. Az első csoportban az a baj, hogy a lány, akit utálok, mindig ráragassza a viselkedését X-re, és egyfolytában röhögcsélnek. MIT TEGYEK? Borzasztó...


Tudom, hogy hosszú lett, kérlek olvassátok el!



2012. dec. 27. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is volt ilyen csak általánosba. Szerintem, ne a menőkkel legyél. Ne akarj idióta..***** lenni, meg ők fognak belevinni a rosszba is.

A fiúk nem hiába velük vannak, mindig is szerették a dugható ri*ancokat. Már bocsi a kifejezésért.

De abba amásik, nem menő csapatva ottvan, hogy bírod őket, és közülük többség bír téged. Neked van velük a bajod. De a menők meg csak "viszonylag" bírnak, szóval azlessz ebből, hogy elmondasz majd nekik dolgokat, stb. utána meg lefognak tojni magasról, és jól kilpetykálják az életed.

Ezt tapasztalatból tudom.

Üdv.egy kilencedikes lány :)

2012. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen a stílusúak a csapatok? ez fontos lenne,sztem tartozz a sznobok közé ha van ilyen lehetőség,mert akkor nem leszel egy fkn füves aki tisztára züllött meg minden,a menők nem szeretik az ilyen narkósokat

hiddel nekem

2012. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőben próbálnak menőek lenni, de máshogy. A másodikban vannak ilyen k*rvás lányok, de van olyan is, aki nem. Az elsőben meg igazából nincsenek, de ők meg néha megőrülnek, pl. 21.-én elkezdték, hogy már csak pár óránk van, vesszük el a szüzességünket, és az osztályban kitárgyalták, hogy kivel lehetne. Aztán én a másik csapatból egy lánnyal lementem a a ruhatárba, utána hívom az egyik csajt, aki fentmaradt, és direkt így nyögött a telefonba, meg minden. És csomószor csinálnak ilyeneket.
2012. dec. 28. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennék, nem akarnék ennyire beilleszkedni... Hányszor megfogadtam, hogy a menőbbek közé fogok beilleszkedni, aztán rájöttem, hogy engem nem érdekel az, hogy mikor iszom magamat hullarészegre, így nincs is miről beszélni.

Inkább keress jó barátokat, és beszélgess velük, de ne illeszkedj be. Azzal lemondasz a személyiségedről

2012. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az első csoportba menj.A két jó csajjal legyél jóba és próbáld leállítani őket ha már ilyen dolgokról beszélnek,vagy esetleg tereld el a témát "nézd a nyakláncom!Tegnap kaptam PSY-tól" vagy mit tudom én!:D ÉS a "Z-vel" meg úgy kell lerendezni a dolgokat hogy akármilyen nehezen is megy,próbáld meg azt csinálni,hoyg direkt kedvesen szólsz hozzá mindig.Akkor is amikor ő piszkál.Nehéz lesz de próbáld meg őszintén csinálni vagy legalább is úgy csinálni mint ha őszinte lenne.Nem tud mit csinálni mert végülis semmit nem csináltál ami bántó/sértő lett volna vele szemben.Talán a végén még ő is kedves lesz és akkor neked se lesz megeröltető a kedvesség.De ha tényleg a rosszab kategória és vissza kérdez hogy te meg mit csinálsz? akkor mondd azt hogy csak szórakozom a legeslegjobb barátaimmal.Tudni fogja hogy hazudsz de

A1 Sarkon fordul és többet nem megy a közeledbe ami nem is akkora tragédia

A2 Hülyének néz de marad és próbál bekapcsolódni a ti beszélgetéseitekbe.

A3 hát A3 nincs.XD

nem tudom mennyire volt érthető,de ha valamit kivettél a mondandómból akkor szerintem ezek tuti tervek.Mindenesetre én ezeket csináltam mikor nekem voltak ilyesféle problémáim és beváltak.Sok sikert.:)22/L

2013. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!