Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Most ez nem felhábirító dolog?

Most ez nem felhábirító dolog?

Figyelt kérdés

Fekhívtam tegnap a sulit ahova hangsúlyozom körzetileg tartozunk hogy fel vettèk e a kisfiamat erre közöltèk sajnáljuk nem vettük fel , indoklás nincs hely!!

Ès akkor most hova az anyàmba menjek azt se tudom mit kell ilyenkor tenni , viszont aki a kisfiammal jár együtt gyreket azt meg felvettèk ès ráadásul csaltak mert pár hónapja van csak bejelentve csak azèrt hogy felvegyèk a suliba gusztustalan ja 3 gyerekük van , meg nekem is ès 2 megállónyira lakunk az iskolától!! Ès ennek ellenère nem vettek fel!!

Totàl kivagyok , ès kèt pici gyerekkel rohangáljam vègig a várost ès akasszak egy iskolàt !! Oriási èljen Magyarország!


2015. máj. 6. 03:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Előző, nem igazán.

A gyakorlatban ugyanis nem ez van, mint látod. A kérdezőnek és a hasonlóan póruljárt többieknek tökmindegy, hogy darabra országosan megvan a férőhely, mert ugyan az egész városban nincs annyi gyerek összesen Mucsán, mint amennyi az első osztályhoz kellene, Pesten meg 60 helyre 100 jelentkezik. Ahhoz nem kell ész, hogy azt kiszámolják, hány db elsős lesz, és hány férőhely van összesen. Egy rendszer működtetéséhez viszont kellene.


Na mindegy is Kérdező, fellebbezz nyugodtan a fenntartónál!

2015. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy csókos nyalisok, pénzesek? Ezt mire írtad, kérdező?
2015. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Utolsó szerintem tök egyértelmű amit irtam akkor gondolkozz
2015. máj. 9. 13:22
 24/25 anonim ***** válasza:
Az ismerősödről van szó, akinek a gyerekét felvették? És szerinted ezt mivel érte el?
2015. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül? És a "csaló" anyuka mit szólt?
2015. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!