Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Jó Bizonyítványért mi az...

Jó Bizonyítványért mi az ajándék! Kortól és nemtől függetlenül. Ki mivel ajándékozza meg az ügyes gyermekét?

Figyelt kérdés

Most lányom 6. osztályba lép. Mivel hogy kitűnő tanuló a rokonság arra biztat hogy jutalmazzam meg a tökéletes bizonyítványáért.

Az a gondom problémám hogy mivel 11 lassan 12 éves kislányról van szó nem tudom mivel meg lepni.

Indokaim. Mivel édesapja tehetősebb tőle az előző évek folyamán (okos) telefonnal, laptoppal, kerékpárral ajándékozta meg. Most tabletet akar neki venni. Én rá érdeklődtem hogy ha 8. osztályból ballag akkor autót ha szakközépből ballag akkor már egy házat kap. Ti ilyenkor mit szoktatok ajándékozni. Kérlek segítsetek nekem ebben.



2015. jún. 30. 07:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
nálunk alap hogy jó bizonyitványért ajándék jár,most 13 éves fiam egy új rollert kapott.aminek nagyon örült .
2015. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Igazából egy a lényeg. Olyan dologgal ajándékozza meg, ha van rá lehetősége, amire a gyerek régen vágyott, vágyik. Mert annak fog örülni. Ki-ki tegye lehetősége, és elképzelése szerint.

Aki csak dicséretet ad, az is valami. Lényeg, hogy hogyan adja át, úgymond. Mert az a nem mindegy.

Ha úgy látja jónak adjon élményt vagy tárgyat is, de a dicséret midneképpen alap és a legfontosabb! Egy mosoly, egy simogatás, egy ölelés, és hogy büszkék vagyunk rá! Hogy érezze is! Annál nagyobb ajándékot soha nem fogkapni!

2015. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Minek vesz egy 14 évesnek autót mikor 17 éves koráig nem lehet jogosítványa? Nem teljesen értem :D
2015. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Drága 23 válaszoló ez csak egy példa volt. Tudom hogy nem lehet jogsija de előbb értelmezd a kérdést. Ha ennyi mindennel el lesz halmozva a gyermek akkor onnantól sokkal többre fog vágyni. Én szívem szerint ennyire nem halmoznám el gyermekem.
2015. okt. 9. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!