Nem tudom mi a baj velem?

Figyelt kérdés
34/f egészséges normállis vagyok és nincs családom,nincs gyerekem. Van itt olyan aki szülne de nincs kinek? Mindenem megvan nagyjából csak gyerek nem lett az életemben.

2015. jan. 9. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
34 évesen férfiként még nem maradtál le semmiről. A férfiaknak ráadásul még 70 évesen is lehett saját gyereke. Légy türelmes! Több lány ismerősöm is van, aki 34 évesen még nem szült. Na nekik szerintem sürgetőbb lenne.
2015. jan. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
baratnod sincs? munkad? lakasod? ismerkedes hogy megy?
2015. jan. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig van,mindig van,lakás nincs,könnyen ismerkedek.
2015. jan. 9. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
és akkor miért nem kéred meg hogy költözzön hozzad es veszed el felesegul?
2015. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Együtt élünk 4 ève. Hosszútávú kapcsolataim voltak,mindegyik nőnek volt már gyereke mástól. Mindig van/volt valami kifogás. Annyira nm tartom magam nyomoréknak,hogy ne legyen velem vállalható. Már ott tartok,hogy legközelebb megb.szok minden idióta 16-20 éves csajt akit csak lehet hátha valamelyik teherbe esik. Másnak olyan egyszerűen megy... :/
2015. jan. 10. 00:29
 6/7 anonim ***** válasza:
elég primitíven fogalmazol nem csoda ha nem akar neked szülni.
2015. jan. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne a 16-20 évesek között keresgélj, hanem a(z egyedülálló gyerektelen) 30 felettiek között, azoknak a 80 %-a gyorsan férjhez akar menni és méggyorsabban gyereket akar szülni.
2015. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!