Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha hétfőn iskolába megy a...

Ha hétfőn iskolába megy a gyerek, mert nem tudom hová tenni, akkor megbélyegeznek?

Figyelt kérdés
Nincs kockás inge se. Most miért kell minket politikába keverni? Nálatok ez hogy van?
2016. febr. 26. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Sokan mennek iskolába, és ez egyáltalán nem baj. Az sem baj, ha nem vett fel kockás inget. Ezek nem kötelező dolgok, és senkit sem bélyegez meg, ha nem vesz benne részt. Egyébként mekkora a gyereked, hogy "nem tudod hova tenni" (=nem maradhat otthon felügyelet nélkül)? Azért egy kicsi gyereknek, habár érintik ezek a dolgok, de egyáltalán nem kellene részt vennie ezekben a megmozdulásokban, szóval teljesen normális, ha nem is teszi.
2016. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Miért ne mehetne iskolába és miért kéne kockás inget vegyen?? Valamiről nagyon lemaradtam :D :D
2016. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Iskolában dolgozom, mint napközis. Lesz tanítás nálunk is. Ezen a napon nem fog múlni sok minden...
2016. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

szerintem sem a gyerekek dolga a politika

hétfő tanítási nap van ott a helye

ok kockás inget felvesznek

de itt ki is merül a dolog részükről...


szülőként támogatom 100%ig

de azt nem h a gyerekeket bevonják ebbe !

2016. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha a gyerek már abban az életkorban van, hogy ő maga be akar ebbe vonódni (ehhez érteni is kell azt, hogy miről szól ez az egész), én hagynám. De önkényesen, vagy külső nyomásra én szülőként biztosan nem vonnám be ebbe a gyermekemet.
2016. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Birom, hogy lepontozni tudtok, de leírni, hogy mi van, azt már nem... Mindegy..
2016. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb iskolában lesz tanítás. Enyémek is mennek.
2016. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os: egy tüntetés része, keress utána google-ban, hogy kockás ing
2016. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Ebben a kockás ingben azért van egy baj. Hogy ha a gyerek szereti ugyan, de minden háttér nélkül, csak úgy, és nem akar vele állást foglalni.


Akkor most vehet csak azért másik inget, hogy ne legyen a kockás inge félremagyarázva?


És ha véletlenül minden inge kockás, csak egy fehér inge van ünnepre? Ez baj.

2016. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
9: Ez azért már erős belemagyarázás és szőrszálhasogatás. A kockás ing alapvetően egy egynapos dolog volt, egy előre kihirdetett időpontban, a tanárok számára. Ehhez rengeteg diák csatlakozott aznap, és azóta kizárólag azért aktív még a dolog, mivel sok egyetem hallgatói, oktatói illetve más személyek szolidaritásukat fejezik ki vele. Az, ha a gyerek bemegy a suliba jövőhéten egy kockás ingben, még nem jelent semmit. Ha pedig eddig is mindig kockás inget hordott (bár kétlem, hogy valakinek kizárólag ebből áll a ruhatára...), arról úgyis tudnak a többiek körülötte, tehát senki sem fog többet belelátni ennél.
2016. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!