Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha hétfőn iskolába megy a...

Ha hétfőn iskolába megy a gyerek, mert nem tudom hová tenni, akkor megbélyegeznek?

Figyelt kérdés
Nincs kockás inge se. Most miért kell minket politikába keverni? Nálatok ez hogy van?
2016. febr. 26. 11:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Pedig bizony, hogy van kockás-ing mániás ember-gyerek. Mint ahogy olyan is van, aki semmi pénzért föl nem venne kockásat.


Meg aztán ki is nőhet belőle,aztán minden lila kell, hogy legyen, és így tovább.

2016. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én végzős vagyok gimiben és megyek suliba. Sok osztálytársam mondja, hogy nem fognak jönni (kiváncsi vagyok), de a tanárok az én sulimban gyakorlatilag fel vannak háborodva amiatt, hogy ilyen mozgalom indult el. Ők is azt mondják, hogy ebbe a diákokat nem kell bele vonni, ráaduásul nálunk egy csomó tanár felhívta a figyelmet arra, hogy rendes tanítási nap lesz, többen pedig hangoztatták, hogy az egésznek nincs semmi értelme, nem megoldás.

Szerintem az értelmi szerzők sem gondolták, hogy megoldás lehetne, viszont arra nagyon jó, hogy elindítson egy mozgalmat. Én sajnálom a tanárokat, mellettük vagyok, de végzősként nem hiányozhatok egy napot se. Nem gondolnám, hogy emiatt hátrányba kerülnék, a Te gyereked sem fog. Ez csak egy mozgalom, amihez vagy csatlakozol vagy nem. :)

2016. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fiaim sulijában is lesz tanitás rendesen ,ki is írták a fali újságra hogy minden szokott modon lesz ,ők mennek rendesen .
2016. febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!