Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen érzés lányként olyan...

Milyen érzés lányként olyan osztályba járni, ahol a fiúk vannak jóval többen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Általános, vagy közép?


Nálunk általános iskola falusi suli, 9 fiú, 4 lány. A lányok mind együtt bandáztunk.


Szakmunkás (szakács) 21 fiú, 3 lány. Nem volt gond, elvoltunk a fiúkkal is, normális osztály volt.

2017. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk anno a gimiben 2x annyi fiú volt, mint lány. Nem csak az osztályban, de az egész suliban ez volt az arány. Én szerettem, a fiúk mindig kedvesek és segítőkészek voltak velünk. Felnőtt fejjel is azt mondom, hogy sokkal jobb, mint a csupa nő környezet (főiskola, munkahelyek), ahol ment a sz*rkeverés meg egymás háta mögött fújás. A kevés lány is jól összetartott, én szerettem nagyon. :) Persze ez egy normális iskola volt, ahova jól tanuló és jól nevelt gyerekek jártak. Nyilván ha egy bunkó csürhe a fiú közösség az más...
2017. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Általánosra gondoltam. Lányom jövőre kezdi a sulit és a jelenlegi álláspont azt mutatja, hogy 10 fiú és 4 lány lesz az osztályban. A 4 lányból pedig ketten ikrek :)
2017. márc. 8. 11:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Én mikor gyerek voltam, mindig mindenhol a lányok voltak többségben.
2017. márc. 8. 11:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tévedsz kérdező. Magyarországon a nők vannak többségben + tovább élnek. Ezt nem én találtam ki. Statisztika. Persze, hogy a legtöbb helyen belőlük látsz többet. Pl. Kínában fordított a helyzet. Jóval több fiú osztálytársat informatikai, elektronikai és ilyesmi iskolában tudok elképzelni. De pl. nem egy gimiben huszonvalamennyi lány és 5-6 fiú az arány.
2017. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lányod is ezek szerint valami speciális suliba megy. Mivel 14 a létszám.
2017. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a nemek arányától függ hogy jól fogja-e érezni magát, hanem attól h milyenek a gyerekek, jó-e az osztályközösség.

Nekem gimiben 6 lány volt és 26 fiú, elég rossz volt, bár a lányok között volt legjobb barátnőm, mégse volt jó az az osztály.

2017. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jobb, nagyobb a kínálat
2017. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha normálisak , szerintem jól meglesznek. :)
2017. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyedül voltam lány a fiú osztályban :-) Nagyon szerettem oda járni, sokkal jobban, mint előtte egy csupa lány osztályba.
2017. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!