Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » LÁNYOS anyukák! A ti elsősötök...

LÁNYOS anyukák! A ti elsősötök tudja tartani magát a wc fölött? Vagy hogy oldjátok meg ezt a kérdést?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van mindig a táskájában toalett papír ülőke, rossmanban 250ft körül van. Rárakja az üllőkére,egy kis része a vízbe lóg ha lehúzza leviszi a víz. Így rátud ülni.


A másik kis csomagos wc ülőke törlő kendő. Áttörli vele és kész is, ráülhet.

Mindkettőt szereti és használja is, állandóan van a táskájában.

Ha akciós bevásárolok belőlük, nagyobb tesó is használja ezeket és én is.

2017. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó amit írt az első, mi is ezeket alkalmazzuk ha pedig nincs épp, akkor wc papírral letakarja és arra ül.
2017. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Van annyi esze, hogy nem tartja magát, hanem betakarja az ülőkét papírral. Nedves papírtörlőt és szappant, saját kis törölközőt is visz magával csomagban. Evés után fogat mos suliban is. Kit érdekel mások mit szólnak. Az egészség fontosabb.
2017. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerencse, hogy nálatok van papír meg szappan a suliban.. Nálunk mi szülők visszük (Bp.), mégis számon van tartva ki mennyit használ :/ A törlőkendő és társai meg "cikik" (kidobni sincs hova, fő a kultúra). Őszintén szólva én annak örülnék, ha be sem kéne mennie a mosdóba, de nyilván ez nem működik...
2017. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A húgyúti fertőzést és sok egyéb fertőzést nem annyira a deszkán lévő baktériumok okozzák, mint inkább a felfröccsenő löttyök. A deszka letakarása meg a rossmannos ülőke ezen nem segít, csak a takarítás, sajnos. És nem, az elsős lányom nem tud egyensúlyozni a wc fölött.
2017. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
A felfreccsenés ellen az egyik legjobb megoldás, amit az első ír, mert a papír wc ülőke lelógó részét pisili le, és amikor lehúzza a wc-t, akkor a víz leviszi az ülőkét is, így kidobni sem kell. Zsebben elfér, így nem ciki kézben vinni.
2017. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már rég írtam ide, azóta már iskolások vagyunk. egyszer mutatta a lányom, hogyan szokta, és nagyon kis profi. guggol a wc fölött. nem is gondoltam, hogy ilyen kis ügyi lesz:-)
2017. okt. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!