Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti, hogy oldanatok meg?

Ti, hogy oldanatok meg?

Figyelt kérdés

A nagyfiam 5.es lesz,a kozepso 2.as szeptembertol.idaig vittem,hoztam oket.

Parom nagyon erolteti,hogy jarjanak egyedul.reggel meg oke,szerintem is menjenek.nincs messze a suli.

Viszont delutan nem szeretnem a nagyobbat 4 ig bent tartani,de a kicsit igen.a nagynak is jo volt,hogy napkozis volt.

En ugy gondoltam,hogy a nagy jojjon haza orak utan,a kicsiert pedig megyunk 4 re.

En a legkissebbel itthon vagyok,nem nagy kunszt elmenni erte.

Viszont parom szerint hulyeseg.

Jojjenek egyutt.vagy orak utan,vagy 4 kor neki mindegy,de legyenek onalloak.

En viszont egyikkel sem akarok kicseszni.

Mi lenne a jobb megoldas?mas,hogy csinalta?


2017. máj. 28. 11:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
soprol= sportol :)
2017. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem nem ajánlatos. Egy ötödikesnek nagy felelőség. A kicsit félteném a helyedben. Mellesleg, ha van időd elmenni, miért ne töltenéd\töltenétek a kicsivel, ha a nagyobb haza is jar?
2017. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sz 5-es magától hazament suli után, a kicsiért (1. osztály) mentünk 4-re. A nagynak szívás bent maradni, felsőben a napközi csak megőrző, a kicsinek meg jó volt a napközi, játszott a többi gyerekkel és megírta a leckét. Itthon elő se vettük
2017. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!