Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős gyereknek kb mennyibe...

Elsős gyereknek kb mennyibe kerülnek az iskolai cuccok? Tudom, attól függ milyet veszek. A kapott lista alapján nem olyan vészes!

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 12:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenből ICO-t kértek tavaly. Én szálltam el, mert füzetekből is többet vettem, mint amennyit kértek. Aztán maradt a nyakamon az elsős vonalazású füzet, mert csak egyet használtak (a listán volt 6, vettem pluszba még 4et gyakorlónak). Simát nem is használtak, négyzetrácsost is egyet.

Rajzlapból, színes papírból, írólapból kellett év közben is venni többször.

Íróasztalt, széket, lámpát már megvettük régebben, az egyébként is kellett volna.


A ruhákból idén több melegítőt veszek, mert farmerban nem lehet játszani, focizni. Tavaly vettem 5 farmert, van több olyan, ami 1szer sem volt rajta, kinőtte. Cipőt is többet veszek, mert a betonos pályán lerúgta az orrát 3 nap után még a bakancsnak is.

Még az 5 perces szünetben is kimennek, sőt tízórai szünetben is, legtöbbször órán is kiviszik őket elsőben, legalábbis nálunk (pl. ének órán, ha körtáncot is tanulnak, azt a teremben nem igazán lehet, vagy dupla rajzon ha hamarabb végeznek, akkor kimennek játszani, vagy szimplán ha csak fáradtabbak, akkor nem nyüstölik őket, hanem kimennek 5-10 percre, hogy kicsit mozogjanak).

2017. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!