Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy oldjátok meg a szülői...

Hogy oldjátok meg a szülői alatt a gyermekfelügyeletet?

Figyelt kérdés

Nagyszülők nincsenek, apa délutános(cserélni nem tud), barátnő, akit eddig néha vészhelyzetben megkértünk, hogy vigyázzon rá, mindennapos kismama.

Kisfiam most elsős. Oviba bejöhetett (4 év alatt 1x került rá sor), de iskolába nyilván már nem vihetem.

Ti hogy oldjátok meg? Vagy mindenkinek van nagyszülő, aki tud segíteni?


2017. szept. 7. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk valaki behozata a kislányát, szépen elrajzolgatott nem volt vele gond.

Ha bizonytalan vagy kérdezd meg a tanítónénit. Te ismered a gyereket, ha nyugis természtes én bevinném, inkább mint lemaradjak valami fontosról.

2017. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
*természet
2017. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

nekünk tegnap volt szülői (elsős)

és legalább 5 gyereket nem tudtak hova rakni.ők kint játszottak addig.

de akár be is lehet vinni,-ha el van. esetleg készülj szinezővel vagy bármivel amivel lefoglalja magát.

2017. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 jafnrétti ***** válasza:
59%

Nálunk is volt már, aki hozta a gyerekét, nem olyan ritka dolog ez. De ha ez nem működőképes, akkor írj a tanítónak, és kérd meg, hogy küldje el neked, hogy miről volt szó.


Nálunk mondjuk a férjemmel általában megoldjuk, ő szokott menni, mert munkából pont odaér, de ha hazajönne előtte engem leváltani, akkor én már nem érnék oda időben. De volt már, hogy ő sem tudott menni, akkor megkértük anyukámat, hogy menjen el a szülőire ő. Persze ahol nincs nagyszülő, ott ez nem opció. Volt már, hogy ki kellett hagynunk szülőit, mert nálunk sem ért rá senki, igaz, akkor két nappal előtte jelezték, hogy lesz, ennyi idő alatt nem tudtunk megoldást találni.

2017. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, nem is gondoltam arra, hogy esetleg suliba is bevihetem magammal. Rákérdezek a tanító néninél. Kihagyni semmiképp nem akarom, hiszen ez lesz az első "igazi" szülői.

Köszönöm a válaszokat.

Szép napot nektek!

2017. szept. 7. 11:12
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Pénteken volt a suliba szülői (elsős a lányom szintén) volt egy szülő aki behozta a csemetéjét.Nem szólt érte senki.Vidd be te is,vigyél neki színezőt,lapot,ceruzát,és beszéld meg vele,hogy szépen viselkedjen.
2017. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szólt a kislányom egyik ovis barátjának anyukája hogy áthozná aznap. Cserébe felajánlotta hogy máskor én vihetem hozzá a lányom.
2017. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Elméletileg 6óráig Van ügyelet így hagyd az ügyeletben beszéld meg tanitoval .
2017. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

En tavaly nem voltam,mert pici volt a 3.,es amugy is egyszerre volt mindket gyereknek(az elso szuloi az osszes osztalynak egy idoben van).

Viszont van face csoportunk mindket gyerek osztalytasanak szuleivel es oda leirtak,fotoztak mirol volt szo.

Masnap pedig hazahozta a gyerek a kitoltendo papirokat.

Nem olyan nagy tragedia,ha nem mesz el.

De ha csak 1 gyerkoc van,akkor ot siman el tudod vinni.

Nalunk szoktak a szuloi alatt vigyazni a gyerekekre egy ures teremben.

Tanarnotol kerdezd meg.

2017. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gyerektől függ. Engem már 1- osztályos koromban egyedül otthon is hagytak, nem volt felem semmi baj. De először szerintem hívd fel a tanítónőt, hogy viheted-e, ha meg igen akkor vigyél neki papírt és ceruzát. Egy elsős azzal nagyon jól elvan. :)
2017. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!