Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy oldjátok meg a szülői...

Hogy oldjátok meg a szülői alatt a gyermekfelügyeletet?

Figyelt kérdés

Nagyszülők nincsenek, apa délutános(cserélni nem tud), barátnő, akit eddig néha vészhelyzetben megkértünk, hogy vigyázzon rá, mindennapos kismama.

Kisfiam most elsős. Oviba bejöhetett (4 év alatt 1x került rá sor), de iskolába nyilván már nem vihetem.

Ti hogy oldjátok meg? Vagy mindenkinek van nagyszülő, aki tud segíteni?


2017. szept. 7. 10:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik osztálytárs apukát/anyukát kérném meg vagy arra, hogy hadd legyen addig náluk az enyém is, vagy hogy jegyzeteljen nekem.
2017. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Magammal semmiképp nem vinném, nekem se esne jól azt hallani, hogy rólam (is) beszélnek. És nem is feltétlenül a gyerekekre tartozik, ami ott elhangzik. Utolsó voltam.
2017. szept. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szomszéd
2017. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Elvittem magammal. Semmi probléma nem volt belőle. Labirintusozott meg színezgetett. :)

Köszönöm a válaszokat.

2017. szept. 17. 21:55
 15/18 anonim ***** válasza:

12-es! te voltál már szülőin??

itt nem a gyerekeket beszélik ki, pláne nem az év eleji első szülöin!

semmi olyat nem mondanak amit ne hallhatna egy gyerek is.

2017. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, pont most voltam, miért kérded? Például szó volt róla, hogy vannak kezelhetetlen gyerekek, akik miatt most nem fognak élni az állatkerti kirándulás lehetőségével, mert életveszélyes velük közlekedni. Szó volt a pénzgyűjtésről a gyerekek év közben esedékes ajándékaira, pl mikulás, húsvét. Szó volt az iskola és a zeneiskola konfliktusáról. Érte kritika a szülőket a gyerekek holmijának rendben tartása, pótlás elmaradása miatt. Nem sorolom tovább, nem untatlak. Ezeket nem a gyerekek előtt kell megbeszélni, épp ezért szülői értekezlet, máskülönben osztályfőnöki óra lenne.
2017. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

értem.!

hát akkor nem semmi ha már az első kéthét után ennyi gond van az osztállyal..!!

Nálunk is minkét alsós gyerekemnek a szülőije megvolt,-de semmi ilyesmiről nem szokott szó lenni.

A második félévben megszokták említeni ha vannak/voltak fegyelmezési problémák,-de szerintem ebben sincs semmi olyan amit ne hallhatna a gyerek. (nincs senki névszerint kiemelve,-így nem hoznak senkit kellemtelen helyzetben sem.)

2017. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A gond főleg az, hogy a problémás gyerekek szülei (3-4 fő) el sem jönnek a szülőire... úgyhogy a problémán ez semmit nem segít. Amúgy sem hiszem, hogy ezek a problémák az iskolában gyökereznek, tehát megoldani sem ott fogják őket. Sajnos.
2017. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!