Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyire jellemző manapság,...

Mennyire jellemző manapság, hogy épp 6 évesek iskolába kerülnek?

Figyelt kérdés

Aug-ban lesznek 6 évesek a gyerkőceim, még ugye nincsenek felmérve, de mindenki mondja, tartsam vissza őket.

Én is aug-ban születtem, de 1-2 osztálytársam volt, aki 1 évvel idősebb volt, manapság meg januáriakat is visszatartanak.


2017. szept. 19. 20:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A lányom májusban töltötte a 6-ot és ment most suliba.3 hét telt el,de már megbántam,ha tehetném még egy évet biztosan visszatartanám mert baromira megterhelő neki a suli még úgy is,hogy egy jó képességű kislány.
2017. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha iskolaérettek, én biztos beíratnám őket. A jelenlegi iskolarendszerben nem az a kérdés, hogy a 6 vagy a 8 éves gyereket terheli le, ezt egy felnőtt sem bírná jókedvvel végigcsinálni - és hát úgysem lehet húzni a végtelenségig:S Hacsak nincs pénz valami normális fizetős megoldásra, akkor az államit kell "túlélni":(
2017. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A mi osztályunkban elég sok hat éves van. (zenetagozatos osztály). Az én kisfiam is tavasszal volt 6 éves, és mindennap örömmel megy iskolába, nagyon jól bírja, egyáltalán nem bántam meg, hogy sulis lett. Szerintem az sem jó, ha egy iskolaérett gyerek visszamarad.
2017. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nekem mindkét gyerek nyári, egyik nyár végi, mentek 6 évesen. A tanítóknak kényelmesebb az idősebb gyerek, de a gyereknek meg elvesznek a legrugalmasabb évei amikor meg tudna tanulni konkrétan tanulni. Én nemhogy nem bántam meg, hanem évről évre látszik,hogy csak nyerünk avval, hogy nem tartottam vissza két iskolaérett gyereket hadd játsszon még felkiáltással. Mindkettő jól teljesített már versenyhelyzetekben is, mert küldték őket, felsőbe a váltás nem volt gond, sőt, csak lazább lett, sokkal rugalmasabban veszik az akadályokat, mint a náluk idősebben kezdők..


mindig az adott gyereket , családot kell nézni. Egyet ne feledj,a magyar rendszer nagyon a szülőkre nyom mindent, főleg alsóban. szóval azt is fontold meg, hogy suliban téged is iskolásítanak a tanítók, mint szülő. A gyerekek rugalmasak, nekik 6 évesen se gond. Szülőként cifrább :)

2017. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!