Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülők, ti hogyan reagálnátok/...

Szülők, ti hogyan reagálnátok/reagáltok ha a 2. osztályos kisgyereketek folyamatosan 1-est hozna/hoz haza?

Figyelt kérdés
Büntetitek az ilyet, és ha igen, mivel, vagy segítetek neki, vagy beszéltek a tanárokkal? Mi van akkor, ha a gyereknek nem tudtok segíteni, mert mondjuk nem értitek ti sem az anyagot és nem értek rá neki segíteni, mert mondjuk főztök, vagy bármi? Mi van akkor, ha a gyerek hiába jár különtanárhoz, egyszerűen nem megy neki és a normális tanár is nagyon köcs** a gyerekekkel? Mit lehet tenni, már nagyon el van keseredve a család, nem kéne megbuknija másodikban :(

2018. jan. 3. 19:41
1 2 3 4 5
 21/44 anonim válasza:
71%
Hát, ha fontosabb, hogy az iskola 5 percre legyen, mint hogy a gyerek jó oktatást kapjon, akkor ott kell hagyni, végül is nagy a kereslet filléres szalagmunkásokra a fideszes oligarchák eus pénzből épült gyáraiba.
2018. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Miért hagyjuk ott? Nem az a fontos hogy öt percre van, de 1, itt ismernek minket. Mi is ismerjük őket, az igazgatóval is nagyon jóban vagyunk. 2, A környék legjobb iskolája, innen messzebb a többiek mind gyüjtő általános iskolák, ahova olyanok járnak akiket nem vettek fel ide. Szeretnénk ha a kicsi edukált lenne, itt meg is kapná, mert 3-iktól fog egy nagyon jó matektanárt és 5-iktől pedig nagyon jó szaktanárokat fog kapni. Csak addig bírjuk ki, onnantól jó lesz :D
2018. jan. 3. 20:15
 23/44 anonim ***** válasza:
97%
Én ezt nem hiszem el, ez vicc. Egy diplomás ember nem tud segíteni a másodikos tananyagban. Ilyen nincs. Nem ismeritek a szorzótáblát? Összeadás , kivonás nem megy? Akkor elmesélem nekem hogy alakult a második osztály. Anyukám minden nap tanult velem. Elárulom sikerült főznie is és 8 órás munka mellett foglalkozni velem. És ő pakolta a táskámat. Másodikban biztosan. Szóval az hogy volt rajzcuccom, tesicuccom az anyukámon múlott. Amikor én pakoltam akkor is megnézte meg van e mindenem. Mikor a szorzótáblára megkaptam az első egyest akkor az egész család rám szállt és állandóan kérdezték. Irodalomból meg úgy lehet egyest kapni ha valaki nem tanul. Úgyhogy ez az egész egy kamu. Tudod kit néz hülyénrk. Általánosban bugdácsol gimiben kitűnő. Ja csak úgy felvesznek rossz jegyekkel. A rossz jegy mögött nincs tudás. Szóval ne hazudozz. Seg8ts a gyeteknek.
2018. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
95%
Na jó, elég a hülyéskedésből. Legalább ne írtad volna ezt a szót így: " megbuknija ", te kis állítólagos agyonedukált, főiskolát végzett 50-es szülő.:D
2018. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy a szülő vagyok? A testvér vagyok. Csak a család mondta, hogy szerezzek valami segítséget, nézzek utána mit lehet már tenni, mert ők nagyon elkeseredettek emiatt és én is nagyon az lettem tőle. Az anyuka amúgy vendéglátós fősulit végzett, apa meg nem igazán foglalkozik a gyerekkel :(
2018. jan. 3. 20:21
 26/44 anonim ***** válasza:
83%

Rossz hirem van iq anyai agon oroklodik

Egyszeruen evet kell ismetelni

Nem minden gyerek zseni

2018. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Amúgy alsótól kb 6-odikig bukdácsoltam, onnan a sok különtanár és a fejem benövése miatt elkezdtem tanulni és azóta is kb 7-iktől 4-5-os tanuló vagyok :D De amúgy ránézek a feladatra mint gyerek és fogalmam nincs mit olvasok, 10 perc után összezavarodok rajta. Míg a 12-es feladatot simán értem. Az értelmesen össze van rakva.
2018. jan. 3. 20:23
 28/44 anonim válasza:
37%
Ne haragudjatok már, néztetek ti másodikos tankönyvbe? Mondjuk matematika? Mert gondolom azzal lehet a baj. Álljatok már le, némelyiket mi hárman felnőttek sem értettük, sőt, nekem van olyan alsó tagozatos gyerek ismerősöm, akinek a szülője matek tanár és még ő is azt mondta egy pár feladatra, hogy idézem "mi a sz@r?" Szóval lehet itt leszólni a kérdezőt, de felesleges.
2018. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
91%

"Rossz hirem van iq anyai agon oroklodik "


Ez esetben mindhárom gyerekem MENSA-tag lenne, mint én.:-) Hál'istennek, "csak" átlagon felül értelmesek, így sokkal könnyebben szocializálódnak, mint amennyire nekem ment annak idején.


Kérdező, erről a bontásról van szó?

[link]


Ez azért elég egyszerű dolog. ha ennyire nem értik a szülők és te se a tananyagot, keressetek tanárt, de első lépésben tényleg érdemes felkeresni a pedagógiai szakszolgálatot. Nekik ez a dolguk, hogy a tanulási problémákban segítsenek, ingyenesen elérhetők minden településen.

2018. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Nem, nem ilyen bontás. Végre valaki aki átérzi amúgy a mi reakcióinkat :D
2018. jan. 3. 20:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!