Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Sérültél már meg (vagy a...

Sérültél már meg (vagy a gyermeketek) iskolában? Mi történt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 16:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ellöktek. Akkorát estem, hogy megrepedt a lépem. Még aznap megműtöttek, kivették. 12éves voltam.
2018. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Az osztálytársamnak eltört a lába testnevelés órán. :(
2018. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Talán 6. osztályos lehettem, vagy 5. osztályos. Nem is emlékszem. A lényeg hogy éppen tesin voltunk kint a pályán mert jó idő volt. Nekünk lányoknak kötelező volt dresszt viselni tesin akkor még sok helyen kellett. A lényeg hogy kint a pályán volt egy betonplacc ahol mi röplabdázhattunk, a fiúk meg fociztak, de lehetett menni tollasozni vagy teniszezni, ki mit akart. Lényeg hogy röplabdáztunk és annyira belemerültem hogy telibe belevertem a fejem a vasoszlopba de olyan szinten hogy összeestem, nem is emlékeztem semmire, csak arra hogy körbeálltak a tanár odaállt felém és arra emlékszem hogy ott szorították a fejem, közben alattam minden csupa vér volt, hátul a dresszem is, olyan lett lent a fenekemnél meg a lábaim között is, mint aki épp menstruál... Volt pár bunkó fiú aki azzal csúfolt ott, de nem igen emlékeztem,d de ez megmaradt nagyon rosszul esett....

Akkor bevittek a tanári szobába ahol nagyjából elláttak, mire kiért a mentő. Ők bevittek a hajam kis részen leborotválták hogy összetudják varrni, de amint nem volt ott a varrat meg már kötözni sem kellett, meg már a heg is szépen kezdett eltűnni akkor nagyon pocsékul nézett ki a fejem, így levágták tüsire a szép hosszú hajamat :( Anyámék mondták hogy sajnálják de majd kifog nőni és sokkal szebb lesz utána. Így is lett jó 3 évem ment rá mire újra megnőtt házközépig érőre.

Aztán gimibe 11. osztályba épp mentem fel a lépcsőn a suli épületében, de egyszer csak megszédültem és össze estem és akkorát estem háttal le a lépcsőn szinte a fordulóig hogy el is tört a bal karom szerencsére jobb kezes vagyok így nem hátrált az írásban, de a bokám is meghúzódott. Iszonyatos volt, soha többé ilyet...

2018. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Futottam a folyosón, mire az egyik tanár megragadta a karom és utána is szorongatott úgy, hogy majdnem egy napig ott volt a körme nyoma a bőrömben. Volt egy napközis tanár, aki durván ráerőltette mindenkire, hogy ebéd során mindkét ételt megegye, akár szerette/éhes volt akár nem. Egyszer direkt nem kértem a főzeléket, mert nem igazán szerettem soha. Miközben ettem a levest, odajött hozzám a tanár hogy hol a másodikféle, amikor meg mondtam hogy nem szeretném mert úgysem enném meg, akkor kapucnimnál fogva kirángatott az ebédlőből és leüvöltött a folyosón, hogy pocsékolom a kaját. Nem is a leüvöltés a lényeg, hanem ahogy kirángatott. A kapucnim rántott egyet a nyakamon és elég sokáig fájt. Ezek valamikor alsó osztályban történtek.


Gimiben alig voltunk egy hónapja, amikor ez az eset történt. Nálunk az ebédelős diákok mindig rohannak az ebédlőhöz, de nagyon durván. Egy csaj annyira rohant, hogy nem vette észre osztálytársamat, aki a padon ült kinyújtott lábbal. A csaj olyat esett, hogy eltört a keze. :/

2018. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában ültem kint az udvaron, egy domb aljában. Szaladgáltak a domb tetején, mire egy hatalmas kődarab legurult, és pont az én hátamnak csapódott. Csillagokat láttam, talán még a könnyem is kifolyt meg alig bírtam elmenni a tanteremig, annyira fájt, de persze senki nem hitt nekem. Otthon anyu vitt el dokihoz, de szerencsére egy nagy lila folton kívül más következménye nem volt.
2018. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Alsóban pingpongoztunk az udvaron, lehajoltam a labdáért és egy vakegér teljes erőből nekem futott, mert nem vett észre. Lefejeltem a betont emiatt, 5 öltés kellett.
2018. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a fejemre esett a mérleghinta. Nagy baj nem lett, kicsit vérzett.
2018. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

6 éves koromban utánozni akartam a felsősöket, így a hintából ugrással akartam kiszállni, nem pedig megállítva azt. Aláestem, majd fejbe vágott a hinta.

Be kellett varrni a fejem. De csak felszíni sérülés lett szerencsére.

2018. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az udvaron csuszkáltunk a jégen, elestem, eltört a kezem.
2018. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Leestem a lépcsőn véletlenül. Kiment a bokám.
2018. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!