Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Sérültél már meg (vagy a...

Sérültél már meg (vagy a gyermeketek) iskolában? Mi történt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 16:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez ovis, nagycsopis: mérleghinta baleset, felrepedt a szám felett.

Suliba: kosár edzés, orrtörés.

Osztálytársaimnak volt foci közben dupla kartörés, volt aki az udvaron rozsdás szögbe lépett, átszúrta a lábát... :/

2018. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kézilabdázás közben eltört a kisujjam ötödikes koromban. Hetedikben pedig a lépcsőn csúsztam el, és elszakadt az ínszalagom.

Gimiben pedig a körző beleállt a kezembe elég csúnyán. :/

2018. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szekrol estem le de edzesen is repedt mar meg csuklom.
2018. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Bakot ugrottunk, nem szóltam a többieknek, hogy most én szeretnék lenni akin átugranak, leguggoltam, és a mellettem lévő szemen rúgott. Kicsit fájt, borogattam, de különösebb baja nem lett.

Fociztunk, és az egyik osztálytársam akkora erővel csapott hátra a karjával (ahol én futottam), hogy 20 percig vérzett az orrom. Végül valahogy elmúlt.

Valahogy hintáztam a széken, de a padot is sikerült megbillentenem, rádőlt a lábamra. Különösebb sérülés nem látszott, de aztán szivárogva vérzett egy-két napig, és a heg azóta is látszik.

2018. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
Hatodikos koromban nekifutasbol megfejeltem egy gimis lányt akinek vérzett a szája en meg összeestem es 4 napig agyrazkodás miatt kórházba voltam
2018. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
Úszás órán a pályaelválasztó kötél fém része elvágta a lábam.
2018. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Negyedikes voltam, amikor szünetben kergetőztünk, talán valaki kicsit meg is lökött, erre már nem emlékszem, de átestem a táskámon, és letört egy darab a fogamból. Azóta is olyan, pici darab, nem lehetett pótolni (vagyis lehetett volna, de nem lett volna tartós), ezért így maradt. Nem látványos, engem nem zavar.


Egyszer asszem harmadikban leborultam a lépcsőn, beütöttem a lábfejem, egy marha nagy pukli lett rajta, ami hónapokig nem akart elmúlni, emlékszem, még az orvostanhallgatóknak is mutogatták, meg le is fotózták :D Amúgy csak pár napig fájt, utána már csak a pukli volt ott, semmi bajom nem volt vele, néhány hónap után elmúlt az is.


A nagyobbik fiam már iskolás, egy sérülése volt, délutáni szünetben hanyatt leesett a mászókáról és beverte a fejét, utána volt némi fejfájása. Amikor mentem érte, utána elvittem orvoshoz a biztonság kedvéért, másnap nem mehetett suliba és nem tévézhetett két napig, se semmi monitort nem volt szabad néznie, de ennyi.

2018. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Metionin ***** válasza:
51%

Engem rendszeresen vertek általánosban, egyszer úgy vágtak hozzám egy széket hogy beszakadt a fejem. Úgy ültem végig az utolsó órát hogy zsepikkel itattam a vért a fejemről.

Szintén általánosban magasugrásnál osztálytársam csupa jóindulatból felborította a lécet tartó vasat amikor ugrottam. Természetesen ráestem térddel és letört egy kis darab porc a térdemből.

Gimiben elkezdtem floorballozni, ott meg a másik térdemet találták el úgy hogy szétcsattant, varrni kellett.

Igazából minden oktatási intézményben történt valami, utoljára egyetemen sikerült felhasítani a szemöldökömnél, szintén floorballütővel.

2018. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Gimiben jó erősen fejbedobott medicin labdával a legjobb barátnőm. Egymásnak kellett dobálni, én meg nem figyeltem. Elájultam és hátravágódtam. A mentőt is kihívták. Agyrázkódásom lett.
2018. jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A fiamnak olyan jól sikerült általánosban, elsős korában az iskolaudvaron hintázni, hogy arccal ért földet. Állítása szerint az egyik osztálytársa meglökte a hintát. Az egyik első foga kitört, a szája belül felrepedt és az orrából is dőlt a vér, de szerencsére sehol sem kellett összevarrni és a kitört első foga is még tejfog volt...A tanító néni nem látta az esetet, csak a következményt, így a mai napig homály fedi a történteket...
2018. febr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!