Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 10 éves gyerekeket kint...

10 éves gyerekeket kint futtatnak tesiórán 3 fokban, miért van erre szükség?

Figyelt kérdés
Falun lakom, ide jártam én is általános iskolába, vannak rémképeim, hogy mi is futottunk kint na de nem 3 fokban, inkább 15fokban, és az már hidegnek számított rövidnacis tesicuccban. Tegnap 9körül az iskola felé mentem és 10 éves forma gyerekeket kint tesiztettek, az autó 3 fokot mutatott, mindegyik gyereken rövid póló és rövid naci. A tesitanár persze hosszú cuccban és kabátban. Mi értelme ennek? Nem fáznak meg?
2018. febr. 1. 08:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
34%
Én elfogadtam, hogy a te gyerekednek ez jó és tetszik, akkor te is fogadd el, hogy másik gyereknek meg nem tetszik és nem tesz jót. Erre írtam a csőlátást, de forgasd csak ki nyugodtan.
2018. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
89%
Mi is mindig kint voltunk tesiórán, kivéve ha esett az eső, télen-nyáron a legnagyobb hidegben is egy szál pólóban és rövidnadrágban, viszont én sosem voltam beteg. A hideg inkább ellenállóbbá tett.
2018. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!