Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ti mit gondoltok erről? Csak...

Ti mit gondoltok erről? Csak szerintem igazságtalan?

Figyelt kérdés

2 lányom van. Egyik 6.-os másik 2.-os. Ugyanabba az iskolába járnak.

Holnap (pénteken ) nem lesz tanitás hanem DÖK nap lesz. Kiderült a 6.-os lányoméknak nem kell menni. Megkérdeztem a tanárt miért. Válasz: Csak a jó magatartású osztályoknak van DÖK nap.

A nagylány örül hogy nem kell iskolába menni. De szerintem igazságtalan hogy egyik osztálynak van másiknak nincs. Mit gondoltok erről? Vagy csak én kapom fel ennyire?


2018. jún. 14. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
AZ élet igazságtalan.
2018. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Sztem is az.
2018. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha a gyerek örül, én nem problémáznék rajta.
2018. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
hát igazságtalan, de azért nem egy tragédia. Én nem rugóznék rajta.
2018. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Számomra a "nem kell menni" és a "nem mehet" között nagy különbség van.

ha örül, hogy nem kell menni, hát nincs is semmi gond, minek ezen rágódni. Ha szívesen menne, menjen, senki nem tiltotta meg.

2018. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
szerintem a kollektív büntetés igazságtalan. a magyar oktatásnak ez a mániája, csak az a baj, hogy pont az ellenkezőjét érik el vele: nem fog ettől jobban összekovácsolódni az osztály, hanem pont, hogy mégjobban kiközösítik majd azokat, akik miatt a büntetést kapták. a kiközösítettek meg csak azért se fognak változni, hiszen minek? úgyis ki lesznek csak közösítve. miért tennének szívességet egy olyan közösségnek, ami úgysem fogja őket pozitívan kezelni
2018. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Hüje a tanár. Nincs olyan, hogy jó vagy rossz magaviseletű OSZTÁLY. Ez csak kifogás. Nincs kedvük annyi gyerekre felügyelni.
2018. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Biztos van annak oka, hogy miért nem mehet az osztály nem?
2018. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Persze biztosan megvan az oka. Általában 3-4 hangadó van egy 28 fős osztályban. Ezeket nem tudják kezelni a tanárok. Nem merik meglépni, hogy ezt a pár gyereket zárják ki az ilyen rendezvényekről, inkább visszahárítják a többi gyerekre a felelősséget, hátha majd egymást megnevelik.
2018. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is rossz szájízű megoldás. Kicsit rasszista egész osztályokat egy kalap alá venni, ráadásul ez a büntetés még a célját sem éri el, egyesekben csak dacot szít, kitol a szülővel is, no meg simán lehet olyan "jó" gyerek is, aki pont irigykedni fog a másik szünetére.
2018. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!