Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? (kitűnő bizi)

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 23. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Külföldön élünk, itt nem szokás a bizonyítvány posztolgatasa és a gyerek iskolai eredménye se olyan lényeges, pláne általános iskolában. Itt ugyanis arra mennek, hogy a gyerek az alapokat tanulja meg, ahogy érik majd meg jön a kedve és az esze a többihez. Mondjujk eleve az oktatás se feleltetés, dolgozat centrikus, buktatni meg egyáltalán nem szokás, max középiskolában, de ahhoz azért igencsak meg kell dolgoznia a gyereknek, mert ha látják hogy valami nem megy, azonnal kap segítséget.
2018. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Azt gondolom, hogy nagy böszmeség kirakni egy színötös bizonyítványt is, meg egy 2-es 3-as átlagú bizonyítványt is. Feltűnési viszketegség. A hajam égnek áll, mikor végig lapozom a közösségi oldalamat, és pár anyuka csatolt képpel áradozik szinte áhítozik a gyerekéhez a posztban, hogy mennyire köszöni neki, hogy ilyen jó tanuló. Alsó tagozatos gyerekekről van szó...


Egyébként az a tapasztalatom is, meg amit látok is, hogy egy általános iskolás színötös bizonyítvány még nem garancia semmire a jövőben. Láttam/hallottam én már olyat hogy egy kitűnő tanuló elkerült középiskolába, ahol aztán éppen csak meg nem bukott, valamint nagy korában egy szakmát sikerült összehoznia, és láttam már olyat is, aki elég gyenge volt általánosban, de középiskolába elkerült, és beigazolódott, hogy bár közepes az eredménye, de az biztos, nem protekcióval kapta mint pl egy kitűnő és később lediplomázott.

2018. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Én nem rakok ki semmit sehova, max. kétévente egy profilkép váltás. De engem nem idegesít a bizonyítvány mutogatás, vannak ennél sokkal idegesítőbb posztok, bár eleve 3 havonta nézek rá a fb-ra, így pláne nem érdekel.
2018. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Ez valami nagyon fura honlap...

Nekem az sem egyértelmű, hogy magyar ember írta. Igen, a képek magyar bizonyítványból vannak kimásolva, de az lehet illusztráció is.

Aki írta, az pedig biztos nem tanár. Inkább egy provokatőr, vagy egy dühös kamasz.

Harmadrészt ostobaságnak tartom ezt a posztolgatást.

Negyedszer pedig nem a kudarcainkat szoktuk elmesélni, hanem a sikereinket. A kudarcainkat csak legközelebbi ismerőseinknek.

2018. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem a tékasztoris csajnak a bizonyítványa? Csak a "láss csodát, mégis vitte valamire" miatt kérdezem, mert nekem úgy rémlik, hogy ő folyton arra panaszkodik, mekkora foshalmaz az élete (igaz, azt remek humorral).
2018. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem posztoltam ki gyerekeim bizonyítványát ,viszont barátaimnak elmeséltem vagy tudják már mert ott voltak az évzáron anyukámnak meg megmutattam személyesen.
2018. jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem értem, mi a baj ezzel. Azt is büszkén megosztja az ember, ha a gyereke rajzversenyen, mesemondón, sportversenyen, akármit jó eredményt ért el.

A bizonyítványért igenis megdolgozik a gyerek, és igenis büszke vagyok rá :)

2018. jún. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez a cikk olyan mintha egy 15-6 éves írta volna
2018. aug. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!