Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ismeri ezt a táskát valaki?...

Ismeri ezt a táskát valaki? Elsős lányomnak szeretném megvenni

Figyelt kérdés
[link]
2018. júl. 21. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Elég gyér minőség ez a fajta. Én is most keresek a fiamnak. Sokat néztem és kértem ismerősöktől véleményt. A topgal pl jó és nem drága infóim szerint.
2018. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha ezt szeretné, akkor ezt vedd meg neki. A minőségi olyan mindegy, jövőre másikat szeretne majd, ráadasul 99%ban úgysem ő cipeli majd, hanem te
2018. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Neki ez tetszik és kéthetente hordja majd haza

Nagyon drágát 20-30 ezreset nem szeretnék venni mert úgy is másik kell majd. Ahogy ismerem őt :)

2018. júl. 21. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor vedd meg ezt neki. Az én gyerekem anno gurulós borondket akart, azt kapott.
2018. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Topgalt sokan dícsérik. Az én fiamnak drága van, már 2 évet használta, mosás után olyan mint újkorában. Harmadikra sem kért másik táskát.
2018. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó.

Kisfiamnak az egyik legolcsóbb anatómiai táskát vettük, unipap márka. Napi szinten csak az uzsis doboz, kulacs, tolltartó van benne, második félévben még mellé az olvasókönyv. Heti 1x pénteken a házi feladat, de ez is max 3 füzet volt.

A táska 1 év után (folyosón csúszás, játszótéren homokba ledobás) után is tökéletes állapotban van, másodikban még biztosan használni fogja. Utána viszont újat kap, mert ez láthatóan kicsi lesz, ha naponta jön haza házi feladat.

2018. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiamnak belmil van. Olyan mintájút választott, amit az alsóba végig tud hordani :D
2018. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!