Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Járt valakinek a gyereke lego...

Járt valakinek a gyereke lego robot szakkörre?

Figyelt kérdés
Fiam most negyedikes, 16 alkalom 75 ezer lenne aminek a végén lego booster robotot kapnak. Ezen is tanulnak programozni. Nagyon szeretne menni de nem tudom mennyire terhelné le
2018. szept. 17. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha van rá pénzed...
2018. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

A robotika és a programozás a jövő, az soha nem lesz rossz munka.


Ha tetszik neki, miért ne.

Gondolom te is örülsz majd, ha látod, hogy tényleg lelkes.


Amúgy ülj le vele beszélni.

Mond neki, ha csak egy ilyen robotot akar akkor arra nem adsz ki pénzt, de ha tanulja és tényleg eltudja magát képzelni ezen a munkakörön akkor mindenben támogatod.


Nagyfiú már beszélj vele, egyengesd az útját. Ne hagy rá semmit csak azért mert fiatal.

2018. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az iskolában volt projekt hét, ahol sok sok projekt közül(rajzolás, foci, varrás) a lego programozás is volt. Egy apuka tartotta teljesen ingyenesen. A legokat az iskola vette meg, és haza nem vihették a gyerekek. 4x 3 óra volt és a végére mindenkinek egy programozott kis kütyüje lett.


Ha iskolai szervezésben van nekem nagyon soknak tünik.

Nekünk a gyerekeink karácsonyra fognak ilyet kapni, habár férjem informatikus, de programozni nem tud, de nem hinném, hogy kellene ehhez sok segítség azon kívül amit adnak hozzá. Habár ha utánna a legot is haza viheti akkor talán nem.

2018. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van programozó szakkör hetente, jóval olcsóbb, de nem vihetik haza a robotot, mert az iskoláé. Meg szokott lenni robotépítő házi verseny is, csapatoknak.
2018. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
1. de undorító ember lehetsz....
2018. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekli, akkor beíratnám. És ez nem haszontalan tudás.
2018. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Miért vagyok undorító azért, mert igenis ez a legfontosabb, hogy a család bírja -e? Azt nem mondta.
2018. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

Azért mert egyből cinikusan a pénztárcájában túrsz! Hiába tünteted fel utólag most segítségadásnak, ne haragudj de a hülye is levágta hogy a tipikus magyar mentalitásban válaszoltál, egyből a másik ember pénztárcáját irigyelve. Ne akard kimagyarázni, ha már beszóltál a kérdezőnek, legalább vállald fel. De egy hirtelen beszólást utólag "tanács"-ként eladni elég lúzer dolog.


Ja, a privátod töröltem, sosem válaszolok mocskolódó privátra.

2018. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem mocskolódtam te teszed most is. Rosszindulattal rosszat hallasz bele egy felvetésbe.
2018. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Az 1 válaszolónak részben igaza van az is fontos ti bírjátok e anyagilag ,az hogy gyerek szeretne most menni az egy dolog .
2018. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!