Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek van otthon Mio a...

Akinek van otthon Mio a robot, mi a véleménye róla? Nehéz programozni?

Figyelt kérdés
11 éves fiamnak szeretném a szülinapjára megvenni, de félek egy újabb kacat lenne a polcon. Megvan őrülve most a programozható dolgokért mert xy gyereknek van a suliban. Ebből az következik minden elektronikai dolgot szétszed. Lego készleteket megunja összerakáskor.
2017. nov. 6. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
a lányomnak van (8éves), programozni nem nehéz (összerakni nehezebb volt), de hamar ráunt. Néha be szoktam ülni a gyerkőcök közé a robottal, hogy ne csak a polcon álldogáljon, kitalálunk akadálypályákat, és úgy kell irányítani hogy teljesítse....de egyébként magától már elő se venné. A hároméves ikrek szokták néha elkérni, és bohóckodni vele, tablettel irányítgatni.... szerintem nem érte meg az árát. most robotkutyát akar, gyanítom, ugyanerre a sorsra jutna..
2017. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék neki venni ami 3-4 napnál tovább használja. Mennyiért vetted? 7190ft most egy webshopban. Nem tudom megvegyem-e.
2017. nov. 6. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
13ról volt leakciózva 8ra. Nem tudom, nálunk nem vált be...
2017. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk a legnagyobb probléma, hogy ez semmit nem csinál magától, így elég hamar unalmas lett. Azért akar most robotkutyát, mert hogy állítólag az várja, mikor hazajön, meg nyüszít, ha nem játszik vele, meg visszahozza a csontot... meg hát azért is, mert a tesója allergiás rá és nem lehet igazi. Ha a te gyerkőcöd szereti a monoton dolgokat, akkor lehet ellesz vele. a lego már nálunk sem játszik
2017. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!