Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Néha nem érzitek úgy minta...

Néha nem érzitek úgy minta csak egy robot lennétek?

Figyelt kérdés

Felkelsz, és beindulnak a szokásos napi teendők. Kakaó a gyereknek, kávé magadnak. Reggeli. Aztán mosás indítás. Összepakolás a gyerek után. Porszívózás, pakolás, főzés, hiszti, pakolás, teregetés, pakolás. Kint játszás. Pakolás, vacsi, fürdés, pakolás, alvás.

És ez szinte minden nap ugyan az. Ha a gyerek meg a te kedves is olyan akkor nagyobb takarítás, esetleg elmentek erre-arra.

Na arról meg nem is beszélve, mintha nem is önmagam lennék neha. Komolyan vannak olyan napok, mint mikor egy zombi vagyok. Míg a gyerek eljátszik magában. Esetleg szól a tv a hatterben és csak ülök és bambulok ki a fejemből. A háztartás egybentartása néha felrobbantja az agyam. Mikor a gyerek is elalszik este, akkor is inkább kikapcsolt aggyal ülök..

Jó ez nem minden napos. Olvasok is meg minden más.

Párom sokat dolgozik. Ha itthon van pl olyan gyorsan lepörög a nap. Eljarunk babaklubba is meg minden.

De néha kiborító ez a minden nap ugyan az dolog.



2018. jún. 1. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem. En elvezem.

Ma epp arrol panaszkodtam, hogy 11 honap es mehetek vissza dolgozni. Nalunk a tel unalmas, nyaron sok osszejovetel van nalunk. Holnap ugy nez ki, romantikazni is el tudunk jutni vegre 😂 Megyunk inni a haverokkal a varosba.

2018. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Én amióta az eszemet tudom. Az időre történő keléstől.
2018. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Én élvezem, a kiszámíthatóságot is, mert ha pl nagyon nyügi, akkor is tudom, h kb mikor fog elaludni és akkor nézhetek egy kis sorozatot, v fürödhetek, v bármi. 😊 De amúgy imádok vele lenni!
2018. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanezt érzem.

Vannak jobb és rosszabb időszak

De éreztem akkor is, amikor nem voltak gyerekek.

Ki jobban ki rosszabbul viseli a monotonitást. És persze a kialvatlan állapotot.

2018. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

De szoktam érezni.az én Férjem os sokat dolgozik,reggeltől estig oda van.a gyerekkel napi max 2 órát találkozik reggel.néha azon gondolkozom jo lenne egy egesz napot egyedul tölteni de akkor meg hiányozna a gyerek :D.majd ha jön a munka akkor más lesz ;)

Bár én is élvezem meg a gyerek is hogy itt a jo idő,délelőtt és délután is rendszeresen megyünk játszótérre(van h oda sincs kedvem :D).

2018. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha kiszámítható volna, hogy mi jön holnap akkor én örülnék neki.Nálunk minden nap diliház reggeltől estig, nekem ettől vagy csömöröm, de komolyan.

Cseréjünk:) legalább pár napra légyszi:)

2018. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Néha. Aztán valami történik és felfordul minden, de én két 3 éven alulival vagyok itthon. Színesek a napok mostanában. A kicsi járni tanul, a nagy a dackorszak közepén van. Apa is 3 műszakos, így nem minden a megszokott az én szemszögömből. Pl apa is főz, ha délutános.
2018. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
De! És még ezeket a teendőket spékeld meg napi 8 órás irodai munkával. Egy elsős és egy óvodás kisgyerekem van. Ja és még tanulnunk is kell.
2018. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amig otthon voltam a gyerekkel, addig nekem is ennyirol szolt az elet. Azt hittem nehéz.

De! Mikor visszamentem dolgozni, visszasirtam azt az idoszakot, amikor reggel meg tudtam inni normalisan a kavem, volt idom a gyerekhez, vagy pakolni, volt agyam a hiszti kezelesehez, stb.

Most mindezt munka utan zombi aggyal, plussz bevasarlas, fozes gyerek elhozas ovibol, de párhuzamosan vele is foglalkozzak azert....na ez huzosabb.

Most csak a hetvege a "robotos" nap, de ez a pihenos, hidd el.

2018. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez igy van, és muszáj is hogy igy legyen mert te vagy az édesanyja a gyereknek azaz te vagy az akire legjobban számithat jó esetben. Viszont arra nincs szüksége hogy csak egy robot legyél tehát gondolj magadra is és kapcsolódj ki másként is, ez neki is jó és neked is. Nem attól lesz valaki jó anya hogy csak a gyerek körül ugrál, lehet olyan dolgokat is csinálni akár együtt is ami nem csak a "munkáról és háztartásról" szól. Pl. megismerni új embereket, barátkozni és ez neki is jót tesz mert neki is szüksége van más emberekre társaságra, különböző mindenki, fel kell fedezni mindent és nem elzárkózni semmitől.
2018. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!