Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ételallergiában "jártas" szülők?

Ételallergiában "jártas" szülők?

Figyelt kérdés
Kisfiam osztályában laktóz és glutén érzékeny gyerekek vannak.A szülinapjára szeretnék vinni valami egyszerűbb sütit, amit megtehetnek mindannyian. Én egy mascarpone-s keksz alapú sütire gondoltam. Ahhoz valami gluténmentes kekszet és laktózmentes mascarpone-t használnék.Jó ez? Nem vagyok egy sütimester,de ezt biztos megtudnám gyártani. Ebből ehetne mindenki. Véleményetek?

2019. jan. 2. 12:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is van két ilyen gyerek. A szülők általában hoznak egy hagyományos tortát az osztálynak nekik pedig 1-1 szelet megfelelő sütit. Lehet ilyet kapni több cukrászdában is.
2019. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam gluténes a baratja +-ban tej is.

A zabnál vigyazni kell, hogy fel legyen tüntetve gluténmentes.


Az ha az otthoni konyhádban csinalod meg nem baj, ha minden el van mosva és tiszta. Bár nincs nalunk normal liszt itthon, regen volt, de az hogy vágódeszka ami tiszta, glutenes, az azért túlzas. Nálunk sosem volt diétahiba.

2019. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!