Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Erettsegi elott teherbe esni?

Erettsegi elott teherbe esni?

Figyelt kérdés
Aki teherbe esett erettsegi elott az hogyan tudta elvegezni? Milyen potlekra jogosult? Mindenkeppen ebben az evben szeretnek leerettsegizni. Koszonom

2019. jan. 6. 10:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Ja és igen, én továbbtanultam utána, azt már nem levelezőn, hanem nappalin, mivel a fiam már kétéves volt, ő bölcsibe ment, én meg tanulni. Szerintem teljes mértékben kivitelezhető mind az érettségi, mind a továbbtanulás, ha az ember tényleg elhatározza magát, hogy megcsinálja, komolyan veszi, és persze ha ismeri a saját határait.
2019. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenki valaszat. Igazabol junius elejere vagyok kiirva. De nekem a tanulas nagyon fontos. Az erettsegit mindekeppen szeretnem megcsinalni, esetleg utana tovabb tanulni is, akaraterom van, segitsegem is, mindekeppen megprobalom! :)
2019. jan. 6. 13:46
 13/16 A kérdező kommentje:
Olyan kérdésem lenne még, hogy emeltezni szerettem volna, akkor ez nagy hassal korubelul kivitelezhetetlen? Ilyenkor van olyan opcio hogy osszel emeltezzek? Vagy ennek teljesen mas eljarasa van?
2019. jan. 6. 14:08
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz a május-júniusi érettségire, csináld meg az írásbeliket, és ha a kicsi tartja addig magát bent, akkor a szóbeliket is. Ha nem, akkor tudsz jelentkezni az őszi vizsgaidőszakban pótló érettségi vizsgára, és akkor csak a szóbeli részt kell megcsinálnod.
2019. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A húgom 17volt mikor terhes lett, egy éve lett volna a suliból. Ő fogadkozott, hogy megszultuk a baba és befejezi. Azóta sem nézett az iskola felé, pedig ennek már 6eve. Azóta szült mégegyet az új férjének. Úgy kell azt...
2019. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ajj nem irigyellek! Én azt vallom mindennek megvan az ideje. Diákként tanulni kell, kapcsolatokat építeni. Baba mellett én sajnálnám tanulással tölteti az időt, mert az első 3 év az legfontosabb, ki fog hatni az egész életére. Nem mindegy, hogy te töltöd vele ezt az időt maximálisan, vagy valaki(k) más neveli fel.
2019. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!