Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy értelmezitek, hogy 1....

Hogy értelmezitek, hogy 1. osztályos kisunokám a megyei prózamondó versenyen különdíjas lett?

Figyelt kérdés

Nem első, nem második, nem harmadik lett, hanem különdíjat kapott. Vele járt egy oklevél és egy jutalomkönyv. 1-2. osztály volt egy kategóriában. Telefonon kaptam a hírt, nagyon örültem neki. Mondom a lányomnak, biztosan ez a 4.helyezéssel egyenértékű.

Azt mondta, dehooogy! Mondom, akkor kérdezd meg az osztályfőnökétől, aki még meg is puszilgatta a kislányt.:) Erre ő: hát azért nem égetem magam, hogy ilyet megkérdezzek. Szerintetek mivel egyenértékű egy különdíj egy ilyen rangos versenyen? Hová sorolnátok elismerésben? Csak kíváncsi vagyok, semmi több.



#prózamondás #Kisfaludy Napok
2019. febr. 25. 11:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
szvsz már azért is járt volna az igazgatói, hogy a megyei versenyre eljutott.
2019. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!