Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engedjem neki hogy így hordja...

Engedjem neki hogy így hordja a haját állandóan?

Figyelt kérdés
[link]
2019. júl. 24. 11:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

ha egy fotó erejéig így fésülöm, nekem is ilyen van... mért hiszi azt mindenki, hogy az emberek folyton úgy néznek ki, mint a képeken?

nekem engedi anyum, mondjuk sokmindent nem tud vele kezdeni. ha útban van, félrerakom, ha nincs, visszaengedem. nem kell túllihegni

2019. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
69%

Semmiképp! Mikor 13 éves voltam,anyukám nekem megengedte. Kb.1 éve távolra a jobb szememmel nagyon rosszul látok,tönkretette.

17/l

2019. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, egy kamaszról van szó! Most próbálgatja a határait, és próbál uralmat szerezni a saját teste felett. Bármi, amit tiltasz neki, csak még izgalmasabb lesz. Ha bele akarsz szólni, hogyan viselheti a haját, csakazértis idegesíteni fog vele.


Ne engedd és ne tiltsd. Ha nem foglalkozol vele, magától is rájön néhány nap alatt, hogy kényelmetlen, viszont nem fogja azt gondolni, hogy akkor is muszáj megmutatnia, hogy ő ura a testének. Hanem egyszerűen abbahagyja. Egy hét miatt még senkinek nem romlott el a szeme.

Ha megkérdezi a véleményedet, mondd hogy neked nem tetszik, de azt ne, hogy nem engeded. Csak olaj a tűzre.


Egyébként sem állsz mellette egész nap, tehát úgy fogja viselni a haját, ahogy neki tetszik. Legfeljebb te nem tudsz róla. A tiltás csak hazugsághoz vezet.

2019. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!