Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a 13 éves lanyotokn...

Engednétek a 13 éves lanyotoknak, hogy ilyen képeket posztojon, ilyen ruhákban járjon?

Figyelt kérdés

Schobert Lara Insta oldalára tévedtem...

13 évesen van olyanbikinid kép ami eppen csak a szunyogcsipest es a vágást takarja.Vagy a rövidnadrág rövidebbmmint egx bugyi. Tényleg ilyen képeket kell posztolnia egy kislánynak?



2019. aug. 24. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak 17 éves vagyok, nincs gyerekem, de ha lenne, nem engedném. És nekem sem engedné anyukám, apukám meg még fel is pofozna.


Nem ismerem Larát személyesen, nem tudom milyen, biztos egy normális lány, de tényleg van jópár olyan képe (nem az összes), amit szerintem még 25 évesen sem kéne posztolni, nemhogy 15 évesen, de már 13-14 évesen is voltak róla ilyen képek. A fürdőruhás képei, amin tisztára kilátszik a feneke, szerintem elég meredekek, meg ezek az úu műtermi pucsítós képei is.

Ezzel nem szidni akarom a Larát, meg a többi hozzá hasonló lányt sem (mert tudjuk, nem ő az egyetlen), csak egyszerűen nem értem, miért jó ez, utána meg besértődnek, ha valaki ezt szóváteszi.

2019. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Remélem nem kell erre engedélyt adnom, mert szeretném ha alapból nem ezt a stílust venné át tőlünk. Bízom benne, hogy magától is butának tartja az ilyesfajta nárcisztikus magamutogatást.
2019. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!