Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti engednétek a...

Szülők, ti engednétek a lányotoknak?

Figyelt kérdés

Egyedülálló apa vagyok. A 14 éves lányom most megy gimibe, 3 hét múlva lesz a gólyatábor. Megkért, hogy vegyek neki tanga fazonú bikinialsót.

Nem tudom mit tegyek. Nem akarom, hogy megszólják emiatt, viszont azt sem akarom, hogy kiközösítsék.

Nincs sok barátja, de összeismerkedett pár leendő osztálytársával. És ők megbeszélték, hogy mind a hatan tangában fognak lenni. Nem akarom, hogy a lányom miattam kiközösítve legyen. De persze azt sem akarom, hogy a tanárok megbélyegezzék, hogy 14 évesen látszik a fél feneke.


2018. júl. 25. 13:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Ne cérnatanga legyen hanem mondjuk francia fazonú bugyi az pont megfelelő egy ilyen korú KISLÁNYNAK. Mellesleg meg az első benyomás a legfontosabb. Én nem vennék neki.
2018. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
16%

Magába a táborba nem engedném el a helyedben a gyereket. Akár mennyire is hisztériázik.

Nem azt a gyereket fogod visszakapni aki elment. Főleg mostanság. A tanga ez ügyben a legkevesebb probléma.

2018. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Egy 14 éves lány fenekén semmi keresnivalója tanga fürdőbugyinak. Közönséges, gusztustalan, kihívó. Beszéld meg a lányoddal, hogy ezekkel az emberekkel 4 évig osztálytársak lesznek, és lehet, hogy később megbánja, ha az összes fiú egy könnyen kapható, magamutogató libának tartja majd, a tanárokkal együtt.


Én nem engedném, felnőtt nők is hordanak "normál" bikinit, semmi kislányos meg ciki nincs ebben.

2018. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
13 éves a lányom. Szerencsére ő nem csajoskodik még , aminek örülök . Nem vagyok maradi .. de 13-14 éves korban biztos, hogy nem vennék neki szexi bikinit ill. Kihívó ruhát . Lehet trendi , vagány .. az életkorának megfelelően ☝️! ☺️36/N
2018. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
35/N vagyok. Kizárt. A csajoskodás sem azt jelenti, hogy mutogatnia kell a pucér fenekét.
2018. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%

Vegyél neki egy ilyet,és így biztos nem fogják a fiúk bámulni

[link]


Amúgy vicc nélkül,ha ismered a lányod akkor vehetsz neki.Bár az nagyon igaz volt amit itt írtak,hogy a mai gimik úgy megváltoztatják az gyerekeket,hogy nem is hinnéd el.

Ha nem hagytam volna magam,akkor már rég 6x megbuktam volna,cigiznék,össze vissza eljárnék drogos partikra.

Szerencsére nekem van akaraterőm.

Amúgy ha nem ilyen szuper mini-t akar akkor vennék egyet.

Egy tangán nem sok minden fog múlni

2018. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

Nem.


De fura, hogy téged kért hogy vedd meg...meg az is ahogy fogalmazol ("fognak lenni" a "lesznek" helyett) Nem a lányka vagy egész véletlenül?

2018. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

A gólyatáborra szüksége van, különben úgy megy szeptemberben be az osztályba, hogy senkit nem ismer, miközben a többiek együtt töltöttek egy hetet.

Biztosan el fogom engedni, sőt a tábort támogatom is, bízom abban, hogy így könnyebben illeszkedik be.


Cérnavékony tangáról szó sem lehetne, azt semmiképp nem vennék neki. Én arra gondoltam, hogy veszek neki egy brazil bikinit és egy átlátszó kendőt. Így végül is teljesíti, amit megbeszélt a többi lánnyal, mégsem olyan kirívó.

Bár attól félek, hogy a kendő miatt pont jobban ráirányulna a figyelem.


Rendes lány, jól tanul, házias, nem pasizik, nem cigizik, tisztelettudó. Szóval igen, tartok attól, hogy valamilyen szinten el fogják rontani az elkövetkezendő 5 évben. Pláne, hogy pont a nagy szájúakkal lett jóban.

2018. júl. 25. 13:56
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem, nem a lány vagyok.

Hát, ő hogyan vegyen magának? Pénzt tőlem kell kérnie. Legalábbis én nem vagyok annak a híve, hogy egy ilyen korú lány több ezer forintokat tartson magánál csak úgy alapon.

2018. júl. 25. 14:00
 10/25 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy engednem. Szerintem is kozonseges.
2018. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!