Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálsz, ha 10 éves...

Mit csinálsz, ha 10 éves gyereked nem akar bemenni a napközis táborba és sír mindennap és úgy kell otthagyni, mint egy kiscsoportos nehezen beszokó gyereket az óviban?

Figyelt kérdés

Felmondasz a munkahelyeden a nyáriszünetre és minden ősztől keresel új munkát?

Az nem opció,hogy beszéljek össze a barátaival, hátha ha együtt mennek, bemegy, mert nincsennek olyan barátai, akik táborba járnak.


2019. aug. 28. 08:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
27%
vegyél számítógépet, azon elvan, nincs egyedül, élhet társasági életet, és még csak ki se kell mennie az utcára. nekem gimiben voltak először barátaim,addig soha, senki, még annyit se, hogy mellémül a szünetben, de a játékok megmentettek... lehet egyszerűen olyan időszakban van, maikor nincs szerencséje a barátkozással
2019. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én otthagytam táborban, igaz nem tíz éves volt, csak 7.

Megmondtam neki apu, anyu dolgozik, itt kell lenned 16:00-ig.

2 napig duzzogott, cirkuszolt, a harmadikon már nevetett kicsit, következő évben már magától iratkozott be ugyanerre a táborra.

Mondjuk voltak cimbijei, azokhoz ragaszkodott, mindig az függvénye volt, hogy lesz e barát akit ismer.


A te gyereked ha nincs barát, ismerős, akkor ezt mond meg a táborvezetőnek, hogy ha lehet, legyen mellette többször, hogy érezze a gyerek hogy tartozik valakihez.


A kisebbik gyerekem volt így, hogy nem volt nem barátkozott vele senki, kiközösítették. Szóltam a táborvezetőnek hogy álljon kicsit mellé.

Egyszer véletlenül láttam őket amint gyalogoltak haza csapatban, hát a táboroztató néni fogta a kezét és beszélgettek.

Nekem ez nagyon megnyugtató volt.

2019. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!