Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit szólnátok, ha nem...

Ti mit szólnátok, ha nem sikerülne a gyereketek felvételi vizsgája e regneteg tanulás és különórák ellenére sem?

Figyelt kérdés
Nem egy buta gyerekröl van szó, a top tanulók között van, ezért sem értem a dolgot. 11 éves amúgy

2019. okt. 20. 22:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem jutna eszembe felvételiztetni egy 11 évest!

Marad a 8 osztályosba, kitűnő, igy is felvették erős gimibe és kitűnőre sikerült az első 9.-ek osztalya.

2019. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Előkeresném a gyerek kulonórakon hasznalt fuzetet es azt megneznem tenyleg van e benne valami. Meg megrobalnam magamban eloszor helyrerakni, hogy a rengeteg tanulas az valoban rengeteg volt-e? A kulonoras tanaraval is beszelnek.


Persze megvigasztalnam, mondanam baj, nem kell eroltetni pont azt a sulit, de ha a fentiek alapjan raebrednek a gyerekem megse tanult annyit, amennyit gondoltam, akkor azert a maga szintjen megemlitenem, hogy hat igen a hatekonysag a fontos nem a tanulas idotartama es a kulonoraknak akkor van ertelme ha ott is figyel es arra is gyakorol.


Itt a mi esetunk: mostohalanyom 14 evesen 8.-ban keszult a kozepiskolai felvetelire, kulonora sok sok penzert, kulso ranezesre hu de sokat tanul (szobajaba bevonult a konyvvel), es egesz jo tanulo. Aztan nagyon rossz felvetlit irt. Sirt, kesergett, szidott mindenkit, irigykedett masokra, hogy de hat nala gyengebbek es megis nekik sikerult. Anyja megmozgatott minden kovet, hogy protekcioval bekeruljon a kivalasztott suliba, de bár behivtak egy beszelgetesre mondtak sajnos ennyire rossz felvetelivel még igy se tudjak es nem is akarjak folvenni.

Aztan szepen kiderult a valosag (vagy en igy raktam ossze): 1. az iskola nem.annyira eros ahova jar megadtak a jobb jegyeket csak hogy szebb legyen a bizi ergo a valos tudast nem tukroztek feltetlen a jegyek. 2. Kulonorakon hasznalt fuzetet veletlen megtalaltam es belelapoztam kiderult a sok sok plusz oran jo ha 5 feladat le volt irva, amugy tele volt rajzolva es irva, hogy unom, nincs kedvem itt lenni, szeretlek ez az buta klassz stb friends 3. Kesobb figyeltem es a tanulasos elvonlas csak telefonnyomkodas volt 90%ban.

Azaz bar azt hitte az apukaja milyen okos es ugyes es altala is sok penzzel.tamogatott kislanya van, de jaj az a csuf feladat es igazsagtalan elet, nyilvanvalo, hogy bizony kozel sem fektetett annyit a tanulasba, amennyit kellett vagy lehetett volna. Az ablakon kkdobott 100.000rol meg ne is beszeljunk.


Persze a vege jo. A masik kozepsuliban is jol erzi magat es eros kozepes tanulo.

2019. okt. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
66%
Lehet stresszhelyzetben nem tud teljesiteni. Vannak akik oookosak nagyon, de csupa rossz vizsgajuk van annyira izgulnak olyankor.
2019. okt. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#23

Én is ilyen vagyok. Az évközi eredményeim remekek, vizsgán full blokk, pánik. Ezt a tanáraim is alátámasztották.

2019. nov. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!