Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a 17 éves lányotokn...

Engednétek a 17 éves lányotoknak, hogy orrpiercinet szúrasson?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 11:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam mikor orr pcm lett, anyukam kisert el. Nem ordogtol valo dolog.
2019. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy ez az 'egy évet vár és oda lyukaszt ,ahová akar' ennek mi az értelme?

Egy év múlva szívesen nezegeted,mert már 18 eves?

2019. nov. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
36%

12!


Az az értelme, hogy a gy3rek addig is érik, változik. Két eset lehetseges: rájön, higy mégsem tetszik és nem csinálja, vagy még mindig szeretne és megcsinálja. Ha nagykorú, akkor a a saját felelőssége, nem a szülőé

2019. nov. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

Engedném. A fiamnak 14 évesen lett a szájába. Együtt mentünk a szalonba. Őt szúrták, engem tetováltak.

A fültágítót nem engedtem, megcsinálta egy barátja. Belenőtt a fülébe, de még arról sem szólt. Hosszú haja volt így nem vettem észre.

Ja és egy évig volt sztár a piercing, azóta sincs neki, már 21 éves.

2019. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%

#13

Attól mert nagykorú,akkor is felelős a szülő èrte.

18 éves korában legalábbis egész biztosan.

2019. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Engedném. Én is akkor csináltattam az elsőt. 18 évesen lett a nyelvemben, később a köldökömbe, illetve a fülembe is. Nincs azzal semmi baj. Ha nem engedem neki, akkor szakember helyett majd megcsináltatná valamelyik barátnőjével, aztán az nemigazán biztonságos.
2019. nov. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy engedném, ha biztos benne. De ha pár év múlva kiveszi, beforr simán. Ez nem nagy dolog, én 17 évesen mehettem tetováltatni. Azóta is csak az az 1 van, pici is, nem is látható helyen, 27 leszek nemsokára.
2020. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Engem elég szigorúan fogtak, de a 17.szülinapomra megengedték, hogy köldök piercing-et csináltassak. A húgom meg orrpiercinget csináltatott 15 évesen. Ez sem ma volt, azt gondoltam ma már nem is kérdés az ilyesmi. 34n
2020. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Simán.

Én 16voltam, mikor a köldökömet átszurathattam. Osztálykirándulásra amik kaptam pénzt, nem költöttem el, abból ment. Annyi volt anyáék feltétele, hogy nekik ne kelljen ottlenni. Simán, kérdezés nélkül a megyeszékhely legnevesebb szalonjába megcsinálták. Annyi, hogy unokatesóm ott volt mellettem, aki akkor volt 20.

Rá egy durván fél évre a fülemet is kiszurathattam. Az egyikbe van 3 a másikban 4 lyuk. 18évesen meg a nyelv pc-m csináltattam

Egyikbe se kötöttek bele anyámék, pedig elég maradiak.

2020. júl. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is engedném. Ez nem egy maradandó dolog, mint a tetkó, tényleg nagyon hamar összeforr. Nekem a nyelvemben volt kB ennyi idősen, a szüleim csak szimplán hülyének néztek, de egyáltalán nem szúrtak le miatta:)
2020. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!