Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a 17 éves lányotokn...

Engednétek a 17 éves lányotoknak, hogy orrpiercinet szúrasson?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 11:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én engedném. Ha a fület már csecsemőknek is szúrkálják, és ezt azzal magyarázzák, hogy hát ha nem tetszik neki, úgyis majd kiveszi, akkor az orr miben más? Nekem kétszer is volt szúrva az orrom, egyszer 16 évesen, aztán 21 évesen, először három évig volt bent, aztán kivettem, összenőtt, aztán pár évvel később újra beszúrattam, akkor is bent volt néhány évig, aztán megint kivettem. Nem is látszik belőle semmi. A számban is volt karika, már rég nincs bent, egy pici pont látszik, ha valaki nagyon közelről megnézi, ennyi. Volt a szemöldökömben is piercing, talán annak látszik legjobban a helye, de most már olyan régen volt, hogy én észre sem veszem, de másoknak sem szokott feltűnni, nem ronda, csak lehet látni, ha szóba kerül és megmutatom, hogy hol volt.

Ha normális, tiszta helyen csináltatja, és utána a sebgyógyulásig rendesen kezeli, akkor semmi baja nem lesz tőle, úgyhogy nem értem, miért kéne tiltani.

2020. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!