Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti haragudnátok érte? (Többi...

Ti haragudnátok érte? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
A lányom a minap egy igazgatói figyelmeztetéssel jött haza, mert verekedett. Mikor kérdőre vontam, hogy miért tette, azt mondta, hogy a fiú ok nélkül csúnyán beszélt rólam. Ti megbüntetnétek, haragudnátok rá?
2019. nov. 12. 19:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon szomorúan olvasom a válaszokat. Az elmúlt évben több verekedős eset is volt, amit felkapott az internet, mert a gyerekek felvették, ahogy megvernek egy másikat. Ezeken sokan hüledeztek, hogy micsoda dolog ez, hogy történhet ilyen. Hát pont így, a szülők otthon erre biztatják őket, ezt tanítják a gyerekeiknek, hogy legyen erőszakosak, legyenek agresszívak, veréssel érvényesítsék az akaratukat.
2019. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem értettem az ilyen beírásokat. Pár sor nem igazán informatív, a gyerek meg nem biztos, hogy úgy meséli el, ahogy valóban történt. Persze az is lehet, hogy a tanár sem látott mindent, és ő téved. Én mindenesetre kérnék egy fogadóórát attól, aki beírta, hogy akkor beszéljétek meg személyesen. Mi értelme levelezgetni? Aztán ha úgy látod, hogy a gyerek nem jogosan kapta a beírást, akkor ne szidd le. Egyébként ilyen esetekben az a helyes, ha mind a kettő kap beírást, az is, aki kezdte, és az is, aki folytatta. Az nem igazán lényeges, hogy aki kezdte az verbálisan volt agresszív, vagy fizikailag, egyik sem megengedett. A gyerekedtől sem.
2019. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!