Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők szerintetek ez így...

Szülők szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Nemrég a városban volt egy esemény és a tesóm meg a lánya nálunk aludtak. Este a nagylány fogta magát és 11 óra tájékában elment találkozni egy vadidegennel, akit interneten keresztül ismert meg és akivel elvileg randizik. A tesóm meg simán elengedte.

Ezen jócskán megrökönyödtem mert én mindig azt tanítom a lányaimnak hogy SOHA nem találkozhatnak idegenekkel főleg nem olyanokkal akiket interneten ismernek meg mert sosem lehet tudnin ki bújik meg egy csinos kép mögött. Ráadásul este, sötétben? Egy olyan városban amit nem ismer olyan jól?

Nekem ez nagyon fura volt, én ezt soha nem engedném a gyerekeimnek.

Nektek mi a véleményetek?

A lány egyébként 18


2019. nov. 18. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
18 évesen nagykorú, ha menni akar, megy. Más kérdés, higy értelmes ember éjjel nem találkozik idegennel.
2019. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz...18 éves,...nagykorú, fiatal felnőtt. Ettől függetlenül, ha az én lányom volna és még ha velem is lakna még, tuti nem hagytam volna szó nélkül. Mert az életkor nem tükrözi a jellem fejlettségét sajnos...
2019. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen már nem kérnek engedélyt. De nyilván elmondtam volna, hogy idegenekkel inkább nappal találkozzon.
2019. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Felnőtt. Valószínűleg nem egy sikátorban találkoznak. Na meg ha simán elmegy bulizni ott is találkozik több tucat idegennel.
2019. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Miért ne lehetne interneten megismert emberrel találkozni? Túl sok híradót nézel.
2019. nov. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Lefordítom mi történhetet: Tinderezett, ott kapott egy kúrólájkot és most ment dugni a lány.

Nem, amúgy ez nincs rendjén, a lánnyal el kell beszélni. Ok, nagykorú, de lehetne annyi esze, hogy full vadidegennel nem találkozgat csak úgy, akit most ismert meg.

2019. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felnőtz ember, semmi közöd hozzá. Az internetes ismerkedés nem az ördögtől való, ha olyannal találkozott, aki leinformálható, nem csak egyetlen kép kamunévvel, hanem utána lehet nézni mindennek és forgalmas helyen találkoznak, akkor oké. Neked még sose volt tinderes kúrásod? “Én ezt soha nem engedném a gyerekeimnek” lehet, de az biztos, hogy lesz ilyenben részük, ha más nem, akkor 18 éves koruk után, de biztosra veheted, hogy lesz ilyen. Nem a sátán vitte el, csak alaposan megfarkalták, nyugodj le.
2019. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!