Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen a kapcsolat nagy...

Milyen a kapcsolat nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Lányom most 14 éves, és úgy határoztunk vállalnánk még egy gyereket. (Közös apa) Szerintetek hogyan fogadná? Feltékenység nyilván nem lenne, hiszen már elvan egyedül. Beszéltünk vele erről, de csak annyit mondott hogy mindegy... az arcára is közönbösség volt írva...

2019. nov. 24. 19:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam, amikor anyám szülte a féltesómat. Mostohaapámtól, és én nem akartam. Persze nem voltam megkérdezve. Bár anyám folyamatosan éreztette velem, hogy útban vagyok, a gyerek ezt még inkább fokozta. Ennek ellenére nem tudtam rá haragudni, annyira kis cuki volt. Ha aranyos gyerek lesz, szeretni fogja, ha nehéz természetű, hisztis gyerek lesz, akkor nem. Ennyi.
2019. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!