Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vágdossa magát a 14 éves...

Vágdossa magát a 14 éves fiam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma az osztályfőnőke hívott fel hogy van e valami baj a családban, mert a fiam vágdossa magát. Ti mit csinálnátok? Le kell szidni, vagy mit kéne tennem? Kétségbe vagyok esve. Mióta itthon van bezárkózott a szobájába,enni se jön ki.
2019. dec. 3. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
6%
Van valami változás?Költözés,válás ilyesmi?
2019. dec. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
Ez csak a szokásos kamugyáros! Ordít a stílusa!
2019. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Én ennyiért nem vinném sehova. Beszélgess vele, támogasd, remélhetőleg egyszeri eset.

Mondjuk én finoman kicsit ráijesztenék, hogy ha tovább folytatja beviszi a mentő a pszihiátriára a mentális betegek közé.

2019. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Ne szidd le, azt az egyet ne tedd! 13 evesen vagdostam magam en is, anyam amikor eloszor meglatta ugy megvert hogy csak na, akkor teljesen osszeomlottam es sose ereztem ennel nagyobb lelki fajdalmat mint akkor mikozben csak megertesre volt szuksegem ezt kaptam cserebe, próbálj vele beszélgetni és ertsd meg megha számodra ez gyerekes dolog de ertsd meg ot es magyarazd el neki a dolgokat :)
2019. dec. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!