Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, akik sokáig aludtato...

Kamaszok, akik sokáig aludtatok szülővel egy ágyban? Hogy szoktatok erről le és mikor? Lett valami negatív következménye?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek éreztem már nagyon, meg el se fértünk rendesen. Utána még évekig féltem a sötétben.
2020. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És hány évesen történt?
2020. jan. 20. 12:21
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
12 évesen még anyukámmal aludtam. Aztán elköltöztünk, és ott már a saját szobámban aludtam. Semmi következménye nem lett. Már 21 vagyok.
2020. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyarakat töltöttem a nagymamáméknál és 8 éves koromig aludtam vele. Magamtól döntöttem úgy, hogy már elég nagy vagyok külön aludni.
2020. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
41%

Hogy mi?Nem is érteme a kérdést. Azért kamaszkorban szülőkkel együtt aludni mar nagyon abszurd szerintem. Nekem sose jutott ilyen eszembe. 8 eves koromban volt egy autobalesetunk es akkor aznap ejjel együtt aludtam a szuleimmel meg a húgommal.

De egybkent meg a nagyobbik gyerekem 5 eves koriag aludt az agyunkban aztan ugy dontottem h eleg volt,van saját agya.

2020. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Zavart anyám horkolása.


Hogy mennyi voltam már nem tudom, de 12 felett szerintem.


18L

2020. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, kb 10-12 évesen kezdtem egyedül aludni, és 19 éves koromig féltem. (Most lassan 20 leszek, kb fél éve nem félek.)
2020. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

# 6-os vagyok


Én csak nagyon kis koromban voltam félős. 12 évesen 16 karikás filmeket néztem s hasonlók.


S nem én aludtam a szüleim ágyában, hanem anyám az én ágyamban (kétszemélyes ágyam van)

2020. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy túlságosan ragaszkodni fogsz az anyukádhoz. Ha majd megnősülsz, és állandóan emlegeted, hogy mit-hogyan csinált az anyukád, veszekedni fogtok. Ha az anyukád nem tud elengedni, túl sokat van veled, beleszól a dolgaitokba, abból is veszekedés lehet. Szóval a házasságod mehet rá. Az is előfordulhat, hogy mem leszel elég önálló, nem tudsz otthonról elszakadni. Nem lehet tudni, milyen nyomokat hagyott benned.

El kell tudnod fogadni és megszerezni az önállóságot, és tudomásul venni, hogy ha megnősülsz a feleséged és a gyerekeid a családod. És az a fontos, amit a feleséged mond, és nem az, amit a szüleid akarnak, még akkor is, ha ez a szüleiddel való szakításhoz vezet.

2020. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Lány vagyok, 14 éves koromig a szüleimmel aludtam. Lehet, hogy ez valakinek abszurd, de félős vagyok és rossz alvó, nekem megnyugtató volt, hogy valaki velem van
2020. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!