Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » _Lehet itt még valamit tenni,...

_Lehet itt még valamit tenni, vagy már teljesen veszett ügy?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy a táborból tetszik nekem egy fiú,szőkésbarna kékszemű szeret sportolni...és szinte mindenben ő a legjobb(15)De az a helyzet hogy van egy lány(14)aki tetszik neki,festettszőke nem túl okos,cigizik,( Ő is)majdnem minden sporthoz béna,igaz valamikor beáll focizni (egy kicsit ért hozzá...)Mindig eggyütt szoktak lógni meg a haverjaikkal (én ugytudom nem járnak)Ez a lány nem is igazán az a "csajos lány" hanem tecktonikozik,szereti a számitogépes játékokat(a gépterembe is ő a legjobb amikor játszunk valamin)...Én viszont alig tudok közekerüni hozzájuk mert ők a "menők"höz tartoznak én viszont tök átlagos vagyok Sehogy sem tudom megközelíteni Ő-t.Este amikor menni kell aludni valamikor ki szoktam menni és odaegyek a sátrukhoz(külön alszanak a fiuk és a lányok) és hallom hogy a fiúk arról a lányról beszélnek.Szerintem azt sem tudják hogy létezem.Össze akarok jöni ezzel a fiuval de fogalmamsincs hogy kezdjem.

Ha tudnátok tanácsot adni azzal sokat segítenétek!!

Köszi

13/L


2010. júl. 26. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
14/L vagyok, nekem is tetszik egy fiú, de nem hiszem, hogy összejön...mindegy, szóval szerintem próbálj meg sokat beszélgetni vele, próbálj meg minél közelebb kerülni hozzá. Igyekezz jó benyomást kelteni. Az első benyomás a legfontosabb...asszem én azt szartam el, totál berúgtam a konfirmálásomon...na mindegy, szóval próbálj szimpatikusnak lenni, és érd el, hogy ne te csimpaszkodj rá, hanem keltsd fel az érdekődését, hogy ő jöjjön hozzád. Ja, és végső esetben, hogyha tudod, hogy ott van valahol a közelben hozzád, akkor jó hangosan kezdj el mondani ronda, hülye dolgokat a barátaidnak arról a lányról. Tudom, gonosz ötlet, de ha kell a fiú, mindent megtehetsz érte. A cél szentesíti az eszközt. Na hajrá :)
2010. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jóbarátja az a lány, ha rosszat mondasz róla, még le is ordíthatja a hajadat. Azért ezzel vigyázz, mert eddig csak nem vett észre, ezután meg is utálhat.
2010. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
09:37 te hülye vagy
2010. júl. 26. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, kösz a minősítést. Ha nem vetted volna észre, segíteni próbáltam. Jóindulattal álltam hozzád. Én naív...
2010. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

uristen.kérdező-.-""

tényleg csk segíteni akart.és ezzel sikerülhet is-.-"

2010. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amit az 1. mondott azzal felkeltheted a fiú érdeklődését is, így hát mégsem olyan rossz ötlet. Beszélgess a fiúval, ha jó az idő és napoztok (nemtudom milyen tábor azért írom) kérd meg, hogy kenje be a hátad meg ilyesmik. Ilyen apróbb lépésekkel keltsd fel az érdeklődését, a többit pedig bízd rá. Elvégre nem a lánynak kell udvarolni. Viszont ha a fiú rád sem hederít akkor hagyd őt hadd nyomuljon arra a p*csára. Sok sikert. ;)


13/f

2010. júl. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!