Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnátok ha a gyerekete...

Mit gondolnátok ha a gyereketek ilyen zenéket hallgatna?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=l_XGEJYpZH0


Ilyeneket hallgatok, de a szüleim azt mondják hogy ezek beteg zenék meg hogy nem vagyok normális hogy ez tetszik..


2020. máj. 18. 12:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

De miert kéne, hogy érdekelje őket? Ha hangos vagy, akkor bekopognak és szólnak, hogy “Józsi légyszi vegyél fel fejhallgatót, mert hazaértünk”.

Nem kell ügyet csinálni abból, hogy mit szeretsz. Hallgassad és ennyi. Se több, se kevesebb, se butább, se okosabb, se különlegesebb nem leszel attól, hogy milyen zenét szeretsz és hallgatsz.

2020. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Megkérném szépen, hogy fülhallgatóval hallgassa ezt a tucat black metalt. Ha nem vagyok otthon, felôlem bömböltetheti, de nekem ez kevés. Én már öreg vagyok, nekem kell valami extra. Érted...pl.amikor a Satyricon összeállt a norvég nemzeti operakórussal, vagy amikor a Dimmu Borgir a holland szimfonikusokkal turnézott, az adott valami plusz erôt az egésznek. De a harsonával megbolondított Sear Bliss is jöhet. Üdv: egy 31 éves anyuka.
2020. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Bellatrix:3 ***** válasza:
88%

Én is hasonló zenéket hallgatok és már rég elmúltam 18. Azóta sem nőttem ki és normális vagyok anyukámat annó zavarta de egyszer elvittem Children of Bodom koncertre és akkor rájött, hogy nem olyan szörnyű ez és még a zene is megtetszett neki aztán rájött, hogy nem olyan szörnyű. Otthon csak akkor üvöltöztem amikor senki nem volt otthon aztán füles csá vagy simán a szobámba úgy, hogy ne zavarjon senkit a hangerő.

Amúgy senkinek nem szólok be, hogy mit hallgat főleg a saját gyerekemnek nem mondanám meg annyi esze legyen, hogy ne szidja más ízlését.

2020. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ehhez mi köze a szülőknek. Én mondjuk a tingli tangli helyett keményebb metal felé terelgetném a sajátom, de majd eldönti.

Engem sem csesztettek egy Mayhem vagy Burzum miatt, de a punk miatt sem. Szerintem ezt értelmesen lehet kezelni

28 éves vagyok, még kicsi a lányom, de a Rammstein Rosenrotra tudjuk jelenleg elaltani. De ha 10 év múlva az aktuális Lady Gaga lesz a kedvence, ez van :D engedd ezt el

2020. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 mi Iron Maidenre altattuk a kislányunkat 3 hónaposan. :D
2020. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A szülőknek pont semmi közük sincs hozzá, hogy a gyerek milyen zenét hallgat.


Amúgy a 2. link még viszonylag jó, de az első még nekem is túl torokhangos... :)

2020. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
20%

Én ezt hívom üvöltve hányásnak, de ez nem jelent semmit.

Hallgasd,ha bejön.

A szüleid meg hallgatnak mást, nem kell nekik ezt hallgatniuk.

2020. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
25%
Nem mindegy? Fülhallgatón olyan szart hallgatsz, amilyet akarsz. Hangszórókon, másokat zavarva meg semmilyen zenét nem illik hallgatni.
2020. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon hogy a szüleid mit gondolnak erről. Minden embernek más az ízlése, valakinek tetszik, valakinek meg nem. Ezzel nagyon nem lehet mit csinálni :D Szerintem egyáltalán nem baj az se ha hangosan hallgatsz zenét, csak ne legyen zavaróan hangos.

Nekem is furcsa zenei ízlésem van, de a szüleim sosem tettek rá megjegyzést, megmutattam anyumnak pár számot és még tetszett is neki :D Mondjuk ő meg cybergoth zenéket hallgat :D

2020. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Semmit nem szólnék, csak annyit, hogy kamasz, ez van, nyilván nem Halász Juditot vagy Szandit hallgat.
2020. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!