Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom akkorát ütött a...

A lányom akkorát ütött a falba hogy valószínűleg megzúzódott csuklója, és nem áll velem szóba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves a lányom és kick boxolni jár már régóta. Többször hallottam már, hogy a szobájában dobog vagy olyan mintha ütne valamit. Már kérdeztem tőle, hogy mi ez a hang, de sose válaszolt. Aztán egy nap benyitok a szobájába és látom, hogy a falat üti. Persze abbahagyta amikor beléptem, de én ráüvöltöttem, hogy mi a fenét művel (szerintem jogosan mert ez nem normális) ráadásul a festék is lehullott. Ő meg csak egyszerűen kisétált a szobából, mintha ott se lennék, hozzám se szólt. Később próbáltam vele beszélni, de semmi. Végülis ez nem volt meglepő, sose voltunk túl jóba. A másik lányom 7 éves de folyamatosan kerüli őt. Egyedül a bátyja az akivel szóba áll. Tegnap láttam, hogy a csuklója tiszta foltos, szerintem megzúzódott, de nem hagyja, hogy megnézzem. Érdekes mert az apjával beszéltem és nála nem csinálja ezt. Nincs semmilyen betegsége vagy ilyesmi, fejben tök épp. Szerintetek mi baja van?? Fogalmam sincs mit tegyek.

2020. máj. 26. 18:09
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Suliba hogy viselkedett? (nyilván karantén előtt)
2020. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem volt rá általában panasz, de néha keveredett kisebb verekedésbe. De nem ő kezdeményezte őket.
2020. máj. 26. 18:21
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván valamiféle pszichés zavara van. Szóval nem hinném hogy fejben ép! Az apjával külön vagytok, 3 gyerekből gondolom a figyelem is osztottabb. Meg az, hogy nem jó a viszonyotok mindent megmagyaráz. Nade elsősorban a keze a fontosabb. Mivel kiskorú felelősséggel tartozol a testi épségéért. Nincs olyan hogy megkéred. Viszed orvoshoz és kész. Vagy vigye az apja ha ő az erélyesebb természet.
2020. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy boxzsakot. Gyakorolni is jo es a feszültséget levezetni is
2020. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.. én is a boxzsákra gondoltam. Az azért elég merész és tiszteletlen hogy leüti a falat aztán meg elmegy melletted.

De a boxzsák pszichológiailag sem lenne hülyeség. És megmondhatnád hogy vettél neki otthonra gyakorolni egyet..

2020. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg költözzön az apjához. Lehet ott boldogabb ha ott nem üt semmit. Nekem is van olyan barátnőm aki valasnal maga kérte, hogy az apjával lehessen mert ot szereti jobban. És a családban is van egy ilyen kislány. Persze szeretik az anyukajukat is.
2020. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én mindig mondom neki, hogyha itt nem jó akkor menjen az apjához, de nem akar. Legközelebb komolyan otthagyom.
2020. máj. 26. 21:20
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Az a baja, hogy érzi, hogy nem szereted.
2020. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mióta elváltunk pár éve azóta nincs velünk túl jóba, úgyhogy ez most nem újdonság. A húga is csak féltestvér, őt és a mostoha apját utálja. Csak a bátyja az egyetlen, akivel jóba van. Egyszerűen sehogy se tudom megérteni őt, pedig az anyja vagyok.
2020. máj. 26. 21:36
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem is akarod. Láthatóan téged már csak az új családod érdekel. Tőle meg szabadulnál. Csodálkozol?
2020. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!